Jelgavas Amatniecības vidusskola - Neejiet uz šo skolu!!!

Neejiet uz šo skolu, tur juus pashi buusiet nelaimiigi! Šajaa skolaa visi skolotaaji ir galiigi stulbi! Un tur ir ljoti smagi un gruuti, jo skolotaaji nemaak maaciit un juus savaa profesijaa neko iipashi jaunu neuzzinaasiet! Padomaajiet par to...

R

R Ruslans 11.05.2009

!!!

A Aleksai 11.05.2009

Kādā specialitātē Tu Ruslan mācījies? Daļēji es Tev varētu piekrist.

B brrrrrr 12.05.2009

Ja cilveks uzskata, ka VISI apkart ir stulbi, tad drosi vien pats nav lielais gudrinieks, to var spriest ari pec valodas stila. LOL

J Janis 13.05.2009

Varu teikt tikai vienu: var tam ticet, bet var neticet un es shaubos par shi raksta patiesumu. Kapec?? tapec, ka pazistu musdienu jaunatni, cik taa ir leciga un kaa taa nehrib macities! Ne jau visi, bet liela jo liela dala. Vini neciena ne skolotajus, ne vnk vecakus cilvekus... Es macijos savulaik ari profesionali tehniskajas skolaa, gan ne Jelgavaa. Tur ari bija dazhs labs atsaldets, kursh negrtibeja macities un tad vinam visi bija slikti, protams, skolotaji, bija visbriesmigakie. Tai pat laikaa es macijos, atzimes man bija ok un ne viens nebija slikts no skolotajiem! Ir gadijumi, kad kads skolotajs ir smags gadijusm, bet neticu, ka visi!

p.s. Ir buts jelgavaa un ir redzets, kada tur ir atsaldeta jaunatne!!!

J Juris 13.05.2009

Pagājuši jau daži gadi kopš es pabeidzu mācīties JAV . Teikšu tā, ka tie 3 pavadītie gadi bija laimīgākie manā mūžā. Tapēc, ka tur ir vissaprotošākie un izpalīdzīgākie skolotāji, kuri nekad nesmiesies par skolnieku, kuram var iet grūti mācībās. Protams, ka tur līmenis ir nedaudz zemāks, nekā vidusskolā, bet galvenā tendence ir likta uz to, lai skolnieks saprastu vissmaz kaut ko, nevis neko, tā kā ir pamatskolā vai vidusskolā. Runājot par praktiskām nodarbībām, tur jau ir pašam jācenšas iemācīties un prakses vieta ir pašam jāatrod.
Tagad es studēju augstskolā un attieksme no pasniedzēju puses ir riebīga un pavisam nav tāda, kāda tā bija JAV.

I Inese 13.05.2009

Nav neviena konkrēta piemēra un argumenta.Vispārīgas frāzes, kas neko labu par autoru neliecina.

Z Zaiga 15.05.2009

Ruslan, tu laikam pārdzīvo par to, ka mēs tevi izslēdzām no JAV. Ko var darīt, ja tu esi nesekmīgs. Man žēl.

A ABONIM 29.05.2009

ja es arii vinam piekriitu ... tisi par mebelu galdnieku pasnidzeeji tik slikti maaca... es jau pats esmu ne 1 kurrs bet zinawas nekadas neiguvu :(((((

R ritvars 10.02.2010

pats izjuutu to stulbumu, kas sastopams vieniigi jav, jo tur es tagad maacos. protams, paareejiem atkal ir cits viedoklis.

H HAHA 17.02.2010

Pati pabeidzu sho skolu. Skolotaji ir super, ieliek darba sirdi un dveseli, zel tik ka saja skola katrs tresais ceturtais audzeknis ir tads kuru citas skolas ipasi nemt negrib un tiem kas grib macities un apgut kadu profesiju, tiek traucets macibu process. Skola audzeknu intereses celsanai piedava ari stipendiju sistemu, kur labi macoties sanem labu stipendiju. Sevi vainot vienmer ir gruti bet apkartejie vienmer bus tie vainigie..

. ... 25.02.2010

Šajā skolā valda morāls pagrimums. Pirmkārt liela daļa ir tādi cilvēki, kas ir atkarību varā, otrkārt iedomīgi ļaudis un trešo galvenokārt neatzīst garīgās vērtības.

G gattiss 27.05.2010

Martā un aprīlī ikvienam 45.vidusskolas skolēnam bija iespēja piedalīties zīmējumu konkursā „Uzzīmē savu skolu!”. Tagad ir laiks izvēlēties radošākos, skaistākos, oriģinālākos zīmējumus, kuri nākamgad rotās skolas mājaslapu.

L Lil 19.08.2010

Skola ļoti laba, pabeidzu ar diplomu, viss patika, ir lielas prakses iespējas arī ārzemēs(biju 2 gadus), ļoti laba mācību kvalitāte, pasniedzēji vienkārši superīgi.Viss atkarīgs no pašiem, ja galvā svilpo vējš tādā gadījumā neredzu skolas vainu. Tādiem kā te daži labi rakstīja nekur nav labi, jo visur kur gribi labas sekmes, atzinību utt. ir jāiegulda darbs.Nevar līdz vēlai naktij tusēt kojās, tad uz skolu nākt izgulēties un cerēt ka viss ir baigi cool...Ieguldi savu darbu un pūles, tad arī būs rezultāti un panākumi jebkur.

E Edgars 08.09.2010

pats noteikti biji mulkis un nemacijies

+ +36 08.09.2010

Skola ļoti laba!

A anonīms 02.01.2011

Es shajaa skolaa macos, un teikshu godīgi, ka skolotājas ir foršas, visu iemaaca pareizi un labi, vienk tas kam šī sūdzība ir, ir īpaši apdāvināts, un prieksh vinja ir domatas citas skolas, neviss normalas skolas...
Padomaa... :P

B BlUm??gs 17.03.2011

tur nav normalas toletes>ps tur daudz tarakani vini grauz gramats.Man viens tarakans iekoda kaja!! PS es nopirku bulcinu sis tarakans naca bonusa>>>>>>>

V viba 23.03.2011

nju jaa es tagag gribu iestaties saja skolaa, ja godiigi tad katram audzekni ir kada sudziba...bet ne jau par to iet tema
bet Ruslan, tu pats sev macies, nejau tiem skolotajiem, vinu darbs ir maciit!!!

A agniss 28.03.2011

Man jau ir 45 gadi, un es kaut ko esmu dzīvē redzejis. Varu tik pateikt, ja negribi mācīties - visas skolas ir stulbas. Bet vispar mekleju skolu kur dēlam mācīties. Pats esmu automehāniķis, bet puika grib darboties ar koku. Tapec nespeju pilvertigi iemacit arodaa. Pasakiet ko logisku par Jelgavas arodskolu, vismaz automehanikus tur izmacija normali.

A agniss 28.03.2011

Tā kā atbildes nav manam komentāram, vēlreiz visu izlasīju. Jānis raksta par atsaldēto jaunatni, bet paši brīvā Latvijā viņus izauddzējām. Jā jaunieši negrib mācīties arodu, valsts neatbalsta ražošanu. Vieglāk aizbraukt uz Īriju, sēnes lasīt. Tagat vairs nevar atrast kārtīgu virpotāju, metinātāju, galdnieku. Par sevi varu pateikt tikai to, ka man arī Blauss likās (rasēšanas pasniedzējs LLA) riebeklis, bet pateicoties viņam es zinu kas ir bīdmērs, mikrometrs utt. Visu cieņu viņam un Mehiem kurus diemžēl neizstudēju.