Jelgava - Ventspils autobusa darbinieks - Nepieklājība agresivitāte

Šodien skrienot uz autobuss Talsi - Riga 19.20 pieturā stāvēja kāds cits autobuss jautāju šoferim vai tas ir tas pats kas brauc uz rigu. Atbilde man bija ka esmu sīks skukjis kas ir atbraucis no ārzemēm lai beidzot uzdot stulbus jautājumus. Lai ejot vēl uzpīpēt. Stāvēju un nesaptu vai tas ir īstais autobuss vai nē. Autobusa šoferis brauca no Jelgavas uz Ventsplili. Nesaprotu vai viņš vienmēr tā uzvedas kad kāds pajautā viņam vai šis ir īstai autobuss. Apkaunojot skalji bljaujot uz sievieti un vēl pie tam necienīgi izsakās (skukjis, no ārzemēm) ar kādām tiesībām?!! Manuprāt, autobusa šoferiem būtu jāiziet pieklājības kursi, kas palīdzētu vinjiem pienācīgi izturēties pret pasažieriem!!

S stekers 26.09.2015

nevis šoferiem jāiziet pieklājības kursi, bet jums aptaurētajiem pasažieriem kas neprot lasīt kas rakstīts uz dēļa un uz tablo ja tāds ir, un tādi kā tu kas nesaprot Latvijas ģeogrāfiju un nelasa kas rakstīts ir pilns tāpēc tāda arī attieksme. Kāds cilvēks tāda arī attieksme ko tu gribēji?