Jekabpils Tilts - Tilts

Gribu sudzeties par jekabpils tiltu kuru nesen taisija.Es esmu maminja kura biezi eju pa tiltu ar ratiem!Man ir jautajums ka lai uz tilta pariet ar diviem ratiem?Ja preti vel ritens brauc?tad ko darit ? man jastav ar ratiem lai palaistu citu maminu garam vai ritenbrauceju?Tas nau reali.es uzskatu ka tiltu vajadzeja paplasinat.Vispar ertibas nekadas.Par MAMINAM NAU PADOMAJUSI NEMAZ!!!!SLIKTI GAN!:( Vai tiesam bij tik gruti paplasinat tiesi to dalu kur cilveki iet?:(

Ontūns 19.09.2014

Starp citu, sūdzība vietā. Ir būts Jēkabpilī pēc tilta remonta. Tur ne runas nevar būt par to, ka uz trotuāra varētu vienlaikus apmainīties divas māmiņas ar bērnu ratiem. Vienai ir jāstāv tilta galā un jāgaida, kamēr otra pārbrauks pāri. Un nav garantijas, ka, uzbraucot uz tilta, tā galā neparādīsies vēl viena, kas nebūs pietiekoši attapīga un tikai močīs tālāk, kā rezultātā tilta vidū sastapsies divi bērnu rati, un tad būs vāks. Jēkabpils domei prāts ir izčurāts un spēļu zālēs notrallināts.