Jēkabpils Reģionālā Slimnīca - Par infekciju nodalu

Gribeju pastastit savu problemu. Meitinai 14 gadi, vienaa dienaa saka peksnji sapet galvs un stipra vemsana, aizvedu uz slimnicu, ielika infekcijaas. Uztaisija analizes, salika sistemas, otra diena atnaca, pateica ka vinai ir enteroviruss, temperat turejas pie 40.deva ibugesiku, nekas nelidzeja, galva sapeja, gaja dienas, pagaja nedela, bernam sliktaak un sliktaak, beigas jau skatos ka vina knapi iet, daktere Zdune saka, nu tas no taa ka vislaik gul.. Ludzu lai izmeklee galvu, vini izmekleja blakusdobumus, pateica ka viss tur ok.. Gaja otra nedela, bernam viena puse jau kaa paralizeta, es sokaa, no kaa, galvas sapes turpinaas 28.12.2017 gribeja laist majas, es paludzu lai nu tak izmeklee galvu. To vinji izdarija.. Atnak arsts un pasaka ka bernam galvaa audzejs.. Javed uz Rigu, aizbraucu uz majam saliku mantas nu brauksim.. Nee tikai pec svetkiem, jo viss tak kartibaa, ludzu Dievu izturet taas dienas lidz 2 janvari. Pienaca 2 janv bij noruna 9 braukt, bet izbraucam tikai 13,jo bij problemas ar datoru un vedtures izdruku. Veiksmigi nonacam Rigaa, bernam kluva looti slikti.. Bij paredzeta operacija 4.01.izradas vinai stutas galvaa un aiz auss, Jpilii to neredzeja viss ok esot.. Man berninam 3.01 naktii veica steidzamy operaciju, jo stavoklis bij looti bistams. Pectam arsts atnaca, un bij sokaa, vins teica ja butu zinajis ka tik loti slikti, vareja vest 28.bet Jpils arsti pateica ka nau tik traki.. Tagad manam bernam ir loti nopietnas pecsekas, jo viss bij loti iekaisis, pa tam 2 nedelaam.. Kapec, kapec musu arsti stradaa tik pavirsi? Tas tak ir tikai berns, un vinam sabojaa visu dzivi, arstejot kaukadu virusu, kura nemaz nebij.. Man gribas blaut.

B Bitīte 11.01.2018

Lai meitiņa veseļojās un lai viss būtu labi!

Pacco_al 12.01.2018

Paviršība kopā ar nezināšanu ir bīstama lieta, bet attieksme no ārstu puses dažreiz ir tāda, it kā pasaule ap viņiem grieztos. Atbildības protams nekādas. Nu tā sanāca... galvanais pareiza komunikācija un atrunas.