Jekabpils Namu parvalde - Mēs neesam ar mieru

Jēkabpils namu pārvalde ļoti nelaipna. Lieta tāda kad apsaimnieko mūsu daudzīvokļu māju. Mūžīgas problēmas apkures sezonā. Pieslēdzot apkuri brīvības ielā 2g1 uzreiz karstums nenormāls kaut ārā + 10 grādi. Zvanam namu pārvaldei lai griež nost. Neapmierināti tikai nez kāpēc jo tomēr viņu darbs un par to saņem naudu. Labi varbūt uz mēnesi miers. Paliekot vēsākam zvanam lai uzgriež siltumu jo par vēsu jau palicis. Atbrauc kko uzregilē. Nākamajā diena atbrauc izliek termostatu lai regulējas pēc āra temperatūras. Drausmas vakarā karsts +27 grādi istaba. Zvanu namu pārvaldei lai nogriež temperatūru normāli. Atbilde ka redz nevarot tikai ceturtdien. Mums veci cilvēki kuriem slikti līdz ģībonim. Nu Saka neko nevaram izdarīt svētku diena priekšā. Kam tad ir vajadzīgi tie ārkārtas izsaukumi ja neko nevar izdarīt. Kaimiņiene zvana ceturtdien uz Saka ka jānogriež karstums tomēr uz ko ir atbilde jūs no tā dzīvokļa zvanāt. Viņa atbild ne tomēr cits uzreiz atskrien nogriež. Bļāviens kas tā par iestādi kuri kautkādās atriebības dēļ griež mums karstumu lai pēc tam zvanītu mēs un prasītu lai nogriež siltumu. Par katru izsaukumu jāmaksā 22€. Necilvēcīga attieksme. Visatļautība no kantora puses. Dēļ tā kad nejēdz savu darbu un nemāk noregulēt dzīvošanai atbilstošu temperatūru mums ir jāmaksā. Mēs neesam ar mieru