Jēkabpils autobusu parks - Slikts serviss

Šodien vēlējos braukt uz pilsētu ar autobusu Nereta-Jēkabpils. Tā kā naudu no kartes neizņemu, izmantoju tikai karti. Arī autobusā vēlējos par biļeti norēķināties ar karti, kā to esmu darījusi vienmēr, līdz šim.. Pasakot, kā vēlos maksāt ar karti, šoferis pateica, ka ar karti norēķināties nevar, tikai ar naudu. Tādēļ es netiku uz darbu, jo skaidras naudas man nav! Cik zinu ir pieņemts likums, ka katrā Jēkabpils reģiona autobusā ir jābūt iespējai norēķināties par ceļu ar karti.

24.04.2020

E elvabijaaiznemts 07.03.2020
Laipna apkalpošana.

Šī nav kā sūdzība, bet drīzāk atsauksme. Braucu virzienā Jēkabpils-Rīga (8.05 plkst.). Šoferītis laipni visus apkalpo! Ir prieks braukt ja ar smaidu sejā sagaida kāpjot autobusā iekšā!
07.02.2020

S Sudzibas.lv Admin 03.06.2020

M Mego izmeklētājs 24.04.2020

Pieņemts likums?cik zinu latvijā limumus pieņem viena cik nu laba vai slikta institūcija .un latvijas vēstnesī nebija publicēts likums ka jekabpils autobusos jāpienem tikai kartes

2 22Zane 25.04.2020

Itkā Vēstnesī visu rakstītu kas notiek Latvijā.. Varbūt ne gluži likums,bet opcijai kā tādai ir jābut, to pat pa tv teica kādu laiku atpakaļ.. Un es nekur neminēju, ka ir jāpieņem tikai kartes .

Pacco_al 26.04.2020

Likums (visus) publicē Latvijas vēstnesī. Un tikai pēc publicēšanas tie stājas spēkā.

I Ilmars Kalnins 25.04.2020

Bankas termināls var nestrdāt. Jūsu izdomātie likumi, labi neturpināšu...kuir tikai tādu izdomā. Bezskaidro nauda nav obligāti pieņemts nekur. Tāpēc vienmēr jābūt skaidrai naudai uz autobusu kabatā.
Un nevajag te pret autovadītaju rakstīt sūdzūbas. Viņš ir darbinieks. Un viņiem ir pateikt, ka nedrīgst pārvadāt pasažierus bez biļetēm.
Lūdzu adresējiet savu sūdzību pret ATD (autotransporta direkcija), kurai cilvēks bez naudas ir miskaste, jo viņi soda pārvadātājus un tie sodā autobusa vadītāju un savas pretenzijas vēl varat izteikt Jēk.AP, kāpēc uz līnīju laiž sabojātus bankas terminālus.
Pret autobusa vadītaju Jūs varāt rakstī uz prokuratūru, ja viņš pieskaras pie Jums, viņam nav tādu tiesību, viņam vispar nav tiesību Jūs izmest no autobusa.

V Voilo 31.01.2022

Mīla kundzīte varbūt kādreiz arī iedomājaties ka šis termināls kāda brīdī var salūzt jo tā tomēr paliek elektronika... Tas ir tāpat kad Jums salūzt pēkšņi telefons izejat no mājām viss OK, bet viena brīdī čuzz salūzis jo kāds gļuks iznācis...