S Saatans 28.05.2008

Es arii vinjus necieshu. Visu laiku piesienaas uz ielaam un veel nez kur!

A anonims 07.06.2008

Kas jums viņos nepatīk.. Tie kuri tic bībelei - pasakiet ko viņi tādu dara kas nav balstīts uz Bībeli pasakat kaut vienu lietu!
Un tiem kuriem viņi nepatīk vienkārši pasakiet ka nevēlaties lai viņi vēl nāk pie jums!

J Jānis Upenis 07.11.2021

Neiet runa vai viņiem ir Bībeles mācības vai nav, bet iet runa pa to, ka tā ir sekta. Bībele viņiem ir tikai aizsegs vai āķis ar ko noķert ledticīgo. Skatieties plašāk.
Sektas pazīmes atrodat. Viņi aizliedz mācīties augskolā, viena no sektu pazīmēm.

G Grigors 17.07.2008

Jehovas Liecinieki Ir Cienījamākais Kas Uz šīs Zemes Var būt!1
Kad Vinjiem notiek kopasnaaksmes tad vis aiz vinjiem paliek tiir! wot maciitaaji ir zagji utt! tas pat navjaapieraada tas ir skaidrs! kad vaicaaju kru paliek nauda tad atbilde ir vainu dievam vainu materiaaliem1 kadiem jauanakajiem mersedesiem? :D
lol ! riigaa redzeeju kaa vien maaciitaajs iekaapj porsche 911 vecajaa!!
tas lika man aizdomaaties !!! kas notiek ar taadu lietu! ja kaads cilveeks tiesjaam meklee IISTO religjiju un izmisumaa mirst nost aiz taa ka maaciitaaji VISI sjitaa daraas!!!
Protams atbidleir Atrodama un atbildi sauc JEHOVAS LIECINIEKI

J Jānis Upenis 07.11.2021

Tu kau nezini ar kādām auto braukā JL gudrais un uzticamais kalps :)
Pulksteņus nēsā kas ir tava minētā auto vērtībā :)

G Grigors 17.07.2008

un cik cilveeki ir nomirusi AR ASSINS PAARLIECSJANU?
par to kaads ir aizdomaajies??

man pasam ir bijushas operaacijas ljoti nopietnas Sisrds! un es pirmo veicu ar paarleisjanu !!
otro vairs ne un esmu es pats!! un esmu laimigs cilveeks!!!
nekad nepaarliesju asiinis! tas ir assins dissresekts kas ir aizliegts balstotie suz biibeli !te arii var izdariit secinaajumus

J Jānis Upenis 07.11.2021

Pasaki to vecākiem, kam bērni ir nomiruši bez asins pārliešanas. Vecāki, kuri saprata, ka JL ir sekta un saprata tikai pēc bērna nāves. Vai varat iztēloties viņu sirds sāpes un mokas?

T ticigs 10.09.2008

Jehovas liecinieki ir sekta un melis.Vini runa par pasaules galu datuma, nu nepiepildjas.Vini sameloja ka nauda nedrikst nest majas, un vēl jalasa bībele nu sagaidis pasaules gals, kā trako mājas dzive.

J Juris 31.10.2008

Es gribu piekrist iepriekšējam rakstītājam. Kādas reizes piecas viņi ir solījuši pasaules galu, viņi netic Trīsvienībai, netic dvēseles nemirstībai, aizliedz svinēt visādus svētkus, netic Paradīzei uz debesīm, ienīst katoļus. Tas noteikti nesakrīt ar bībeles mācībām. Dievam šī ticība nav pieņemama. Pats ļaunākais, ko viņi dara- uzbāž savu ticību visiem cilvēkiem, neskatoties uz to, ka viņiem ir sava ticība; māca savus sektantus mīlēt tikai savējos Jehovas lieciniekus, bet pārējos ienīst, jo viņi ir Sātana kalpi; mazus bērnus viņi audzina tā, ka viņiem ir paniskas bailes no visām dzīves lietām. Protams, varu rakstīt gana daudz par viņiem, bet galveno esmu jau uzrakstījis. No tā var secināt, ka Jehovas liecinieki ir sātaniska sekta, kura balstās uz meliem un cilvēku lētticību. Attopieties mīļie cilvēciņi un ejiet pa īsto dzīves ceļu!

L Lepi 31.10.2008

Ir jau jocīgi cilvēki, ja patīk staigat, tad lai iet uz cietumiem. Tur būtu viņiem diezgan darba. Bet to tak viņi nedarīs.

L lala 31.10.2008

pareiz jo cietumaa vinjus ieksha nelaidis, lai tur tiktu vaig ar valsts iestādēm saskaņot dokumentus par atļauju sarunāties ar cietumniekiem. Tur pat baptistu macītāji netiek iekšā kur nu vēl Jehovieši. Un 'viņi tak nemaz neietu uz turieni, jo cietumniekiem jau nav ko atņemt, viņiem jau naudu uz rokām neviens nedod vot i Jehoviešiem nav interesanti. Viņi vienkārši izmanto ticību, lai gūtu naudu no tā! Runājot par to mieru, kas it kā eksistē viņu saietos aizejiet uz katoļu baznīcu laikā kad nav dievkalpojuma vai uz pareizticīgo Dievnamu tad jūs sapratīsiet, kas īsts miers un saruna ar Dievu. Nevis šitās sektas tizlās. Vecu cilvēku čakarētāji.

J Juris 17.11.2008

JL atkal apgalvo, ka drīz pasaulē atnāks gals! Vai viņiem nav apnicis tādas muļķības teikt jau kuru reizi?

K Kiaspars 13.01.2009

Kuru gadu viņi šoreiz ir izvēlējušies?

E Endija 13.01.2009

Grigoru ar nozombējuši:(((

J Juris 13.01.2009

Nabaga Grigors! Es gan domāju, ka viņš ir no Gregorian.
Tagad radiem viņš būs jāārstē.

J Juris 13.01.2009

Kiaspar! Vai tad tu nezināji? 23.jūnijs 2009.gadā. Tā kā skrien pie viņiem un atdod visu mantojumu un ej sludināt. Sāc jau tagad.

G Ghh 01.02.2009

Pohuj

S sqwerty 18.03.2009

Pirmkart, naudu ziedot katrs labraatigi, neviens to nepiespiez. Otkart, pasaule jau sen ir zinams ka asins parliesana ir pedejais moments medicina, jo ir daudz effektivaki lidzekli, un nav riska saslimt ar slimibam pie asins parliesanas. treskart vaards "sekta"... palasiet vardniicu! Sektu vada viens cilveks... ceturtkaart, uz vinu valstibas zali neeiet tikai trucigi un "beigti" cilveki... tur ir viss sabiedribas slaanis.

R Reālists 18.03.2009

Ar šo sektu man asociējas tikai viens gadījums, kad jaunai meitenei bija jāmirst, jo viņas apmātie vecāki neļāva dakteriem veikt šim nelaimīgajam bērnam asins pārliešanu.

J Juris 19.03.2009

Sabiedrībā aktīvi cilvēki tur gan neiet!

M mantasneinterese 20.03.2009

Katrs var sev izvēlēties ticību...bet nevajag ar to uzbazties citiem cilvēkiem virsū. Un punkts.

D devo4ka 20.03.2009

Bet cik skaisti viņi dzied un dejo!!!:D
:D:D:D

Mamma 20.03.2009

Es zinu ticibai liels speks. Bet ticiba ir ka gaisma no ieksienas, vina pati uzrodas. Ticiba nevar but areji uzspiesta vai uzbazigi maksligi radita. Tie kas uzbazigi uzspiez savu ticibu tie saboja visu to labo un gaiso ko sevi nes ticiba.