J Juris 31.10.2008

Valsts iestādēm vajadzētu pieverst uzmanību šīm bīstamām sektām, savādāk te notiek bardaks. JL ticība balstās uz biznesu un cilvēku hipnozēm. Es dzirdēju, ka Nju-Jorkā publicētāji 'Sargtornis' diezgan labi pelna. Lai cilvēki pret viņiem mainītu savu viedokli, tad viņiem jāparstāj uzbāzties cilvēkiem ar savu ticību, jo tas nav no Dieva, bet no sātana. Varbūt pasaulē mierīgāk paliks. Patiesie Kristieši ir Katoļi un Pareizticīgie!

J janka 01.11.2008

JL tiek nisti visa saja pagrimusaja pasaule, kapec?izlasiet pantu no bibeles Mateja evangelijs 10.nodala 22.pants

J Jānis Upenis 07.11.2021

Tu kļūdies. JL ienīst jo tā ir sekta. Sekta viss sliktākā nozīmē.
Otrs kāpēc tu kļūdies jo Jēzu jūs nostūmāt otrā plānā, vienā sargtornī bija teikts "nav svarīgi ko Jēzus teica, bet ir svarīgi ko Jehova saka" - vai šis nav absurds apgalvojums ja Jēzus Bībelē minēja, ka viņš ne ko nesaka, kas nebūtu saskaņā Dievu? Tāpēc JL ienīst dēļ visa, bet ne deļ patiesības jo tās tur nav.

J Juris 01.11.2008

Un jūs būsit visu ienīsti mana vārda dēļ. Bet, kas pastāv līdz galam, tas taps iglābts.
Tas neattiecas uz jehoviešiem, kaut gan viltīgi skan, bet ja izlasa visu evaņģēliju, tad var saprast ko citu. Uz jehoviešiem attiecas - Sargieties no viltus praviešiem, kas pie jums nāk avju drēbēs, bet no iekšpuses tie ir plēsīgi vilki.

K kristiete 15.11.2008

Mūsu valstī atzītās konfesijas ir katoļi, pareizticīgie, luterāņi, vecticībnieki, babtisti, kuri vadās pēc Bībeles priekšrakstiem. Katrs var izvēlēties sev pieņemamāko baznīcu. Jehovieši sagroza Bībeli jeb Svētos rakstus. Varbūt kāds no jums atcerēsies sižetu pa TV gadus 10 atpakaļ, kad vecāki, Jehovas liecinieki, neļāva savam bērnam pārliet asinis, jo tas it kā neesot viņiem atļauts. Bērns nomira!!! Tad par to medijos daudz runāja, bet nu jau visiem tas piemirsies. VIŅI NAV KRISTIEŠI!!!

L Lepi 15.11.2008

Atceros gan to gadījumu par bērnu. Iteresanti, ko tagad tie idiņi domā par to?
Izlasīju Sandras Kalnietes gramatu par SIBĪRIJU. Tur arī viņi bija stipri savā garā.

H haparipijs 15.11.2008

Neēsmu ticīgais, bet pieļauju iespēju par augstākā spēka esamību un visvarenību. Nesaprotu tos kas skrien pa baznīcām, zaudē savu dārgo laiku. Ticība dievam jānēsā sirdī nevis jāpielūdz akmens vai koka elementus.
Jehovas liecinieki nav bīstami elementi. Viņi piedāvā savu izpratni par ticību. Tad jau ītenie kristieši ir bīstamāki, kas ar šķēpiem un zobeniem savai ticībai pievērsa pagānus. Cik daudz asiņu izliets.
Tikai caur jehovas liecinieku literatūru izpratu bībeles rakstus. Citādi man tie likās sausi, nesaprotamiun bezjēdzīgi pantiņi.
Tā kā nebruksim citiem stilbos, kā suņi.

J Jānis Upenis 07.11.2021

Cik JL ir nogalinājuši cilvēkus aizliedzot pārstādīt orgānus un pārliet asinis.
Ļoti asiņaina organizācija

J Juris 16.11.2008

Patiesie kristieši neizrunā Dieva vārdu, jo viņi ievēro Dieva baušļus!

J Juris 06.12.2008

JL ir sagrozījuši bībeli, nevis skaidro, kas tajā patiešam ir! Viņiem ir sava reliģija un viņiem vienmēr būs savi argumenti, ar kuru palīdzību pieverst sev uzmanību!

G Gatis 06.12.2008

Kur tik daudz naudas ir tiem sektas organizātoriem? Vai tur cilvēki atdod visu savu naudu? Es dirdēju, ka uz turieni iet ļoti maz cilvēku!

S semits 03.01.2009

a es miilu jehovieshus! ar vinju gramatinam ir loti labi kurinaat kaminu!!! vinju gramatinas atskjiriibaa no cita "spama" loti labi deg. nesiet veel

G Gatis 09.01.2009

Tomēr no viņiem ir jēga. Labs papīrs laikam...

L Lotars 29.01.2009

Dievs ir cilvēka radīts ELKS. Un Bībele arī ir cilvēka darbs.
Salīdzini mūsdienu Likumus ar Bībeles likumiem - Nummurācija abiem līdzīga. Kādreiz Viņus sauca par Dieviem, tagad neliela tabula kā sauca agrāk un kā tagad. - Dievs, Cēzars, Karalis, princis, Ministrs, Deputāts, Prezidents...

Ja mēs satiktu sen Latviešus kuri dzīvoja kaut vai 10 000 gadus atpakaļ mēs viņu Latviešu valodu nesaprastu.
Tā ir tā saucamaā evolūcija.
Paskatieties cik tagad latviešu valoda izmanto svešvārdus...

AMEN... +++

L Liene 30.01.2009

Jā Jehovas liecieki ir sekta, jo prasa lai tu katru mēnesi ziedotu naudu oligāti viņu kustībai, ne katoļu baznīca, ne luterāņu, ne pareizticīgo baznīca neliek tev OBLIGĀTI ziedot kaut ko. Baznīca stāv ziedojumu urna un dievkalpojumā cilvēks staigā ar ziedojumu trauku, bet tu pats vari izvēlēties ielikt kādu naudiņu vai nē, bet Jehovā tā nevar, ja nedosi naudu tad vari nenākt uz sanāksmēm, tur tā atšķirība. Un arī pavērojiet kādu laiku viņi staigāja pa dzīvokļiem dienas laikā pietam uzmācoties veciem cilvēkiem, un staigāja pa dienu jo ja vecs cilvēks dzīvo ar saviem bērniem tad tie pa dienu strādā un šis vecais cilvēks ir viens un tāpēc vieglāk "apčakarējams" uz manu vecmammu bij uzkrituši viņa šiem durvis netaisīja vaļā paldies Dievam, bet viņas katru dienu nāca un mēģināja tikt dzīvoklī vienreiz gadījās man būt mājas attaisīju durvis un divas sievietes apmēram 45-50 gadus vecas un uz reiz sākās mēs jums palīdzēsim, palīdzēsim Jūsu vecmammai palsīsim priekšā Dieva vārdu utt., pateicu ka esam Katoļi ta uzreiz atšuvās. Bet vienalga tik nepatīkami attaisot durvis par visām varēm mēģināja dzīvoklī ienākt, fuij, un ja dabū viņas tādu vecu neaizsargātu cilvēku??? Apčakarē par visiem simts dabū vecā cilvēka dzīvokli un čau. Kā viņiem kauna nav aizbildināties ar Dieva vārdu???

J Juris 30.01.2009

Dieva vārds viņiem ir kā aizsegs un bībele viņiem ir kā ierocis ar kuras palīdzību viņi var pārliecināt citus cilvēkus. Labi, ka JL tomēr atšuvās, kad tu pateici, ka esat katoļi, bet ir tādi gadījumi, kad viņiem pasaka, ka esi no citas ticības, bet viņi uzreiz neatkāpjas. No sākuma JL teiks ka tas ir labi, ka jūs esat ticīga, bet vēlāk viņi tev teiks, ka mēs esam tevi mācījuši, ka ir tikai viena patiesa reliģija, kura mums var dot mūžīgu dzīvi uz zemes.
Es nemēģinu viņus nomelnot, bet ja JL nesaprot, ka es esmu no citas reliģijas, tad labu par viņiem es neko nevaru pateikt. Iedomājieties, ja Katoļi sāks nodarboties ar tādām lietām, piem. mēģinās J lieciniekus pārstumt savā ticībā utt. Tad varētu sākties reliģiju kari!

S sqwerty 18.03.2009

Tie kuri grib lai pie viniem nenak, ta ir ari japasaka, nevis jakluse pie sevis, naudu neviens neprasa, bet katrs, ja grib ziedo..

J Juris 19.03.2009

Sgverty, kā var šiem cilvēkiem ieskaidrot ka otrs cilvēks ir no citas reliģijas un ka viņš negrib pazust šajā reliģijā?

. ... 24.03.2009

Jahovas liecinieki, eto prosto bagamoli nedodelanie, toestj ljudi pod sinejsim gipnozom tipo PASTERJA!!!a na samom dele eto prosto izdevateljstvo nad religiej voobsem...davitj ih nado i izganjatj vot i vsjo!!!

U Udo 09.04.2009

Biju kādreiz sastapies ar viņiem un acu zīlītes tiem gandrīz nekustās.
Kas viņus tā apstrādāja?

P Pups 09.04.2009

Maniem radiem radi ir sapinušies ar šito sektu. Dēlam no sākuma nebija kontakta ar vecākiem, nelaida mājas nevienu- dzīvoklis tukš(bez mebelēm), pēc tam kontakts uzradās ar vecākiem, no telefona atteikušies, dāvanas nepieņem, nekadi svētki neeksistē, kurā gadā un datumā dzimusi nezin, nu vispār kronis. Tēvs bija ļoti slims- vajadzēja asins parliešanu. No visas ģimenes tikai dēla grupa derēja. Viņš protams atteicās. Vai viss tass ko viņi dara nav idiotisms????

U Udo 14.04.2009

Tas ir noteikti IDIOTISMS.