MNJ SIA - Krāpnieks

Lūgums būt vērīgiem un izvairīties no jebkādas saskarsmes/sadarbības ar Oto Bezbaili vai SIA "MNJ". Mājaslapa: http://jbmnj.lv
Šī persona bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem apkrāps Jūs pat aci nepamirkšķinot! Solītās palīdzības vietā, Jūs tiksiet finansiāli apkrāpts un nonāksiet problēmās un nepatikšanās līdz 'ausīm' !

A apkraaptais404 23.11.2016

Sveiki Oto ir apkrāpis arī mani, ja esi cietis no Oto krāpšanas raksti man uz e-pastu [slēpt]@inbox.lv kopā mēs varam viņu piespiest pie sienas

A [email protected] 24.11.2016

Redzēju arī video televīzijā par krāpnieku Oto Bezbaili un viņa biroju www.jbmnj.lv.

Beztabu sižetu skatīt šeit:

S Svetlana.Novikova 08.03.2017

Es gan nepiekritīšu ne šim sižetam, ne augstākajiem komentāriem!
Pirms pieciem mēnešiem biju pie ši kunga Otto , un viņš man ārkārtīgi palīdzēja, es visu mūžu būšu viņam par to pateicīga! Un tieši tapēc ka varēju sadalīt 5 maksājumos šo procesu, nevis maksāt visu summu uzreiz, kuras man protams nebija.
Tagad jau esmu uzsākusi maksātnespējas procesu bez jebkādas aizķeršanās, un paldies man jāsaka tieši Otto!

M Marina 66 24.07.2023

Labdien! Es ari tagad ar viniem sadarbojos, bet lasot so nesaprotu vairs ko lai dara vai nebusu ari piekrapta! Paliek jokaini! Ja nu beigas nekas nesanak

J Juris 333 22.03.2017

Uzķēros uz šo pašu triku. 2016 gada oktobrī man uz e-pastu atsūtīja izdevīgu piedāvājumu no firmas "Baltijas drukas nams" par reklāmas materiālu izgatavošanu. Cena bija labāka nekā citiem, ieskaitot maketēšanu. Maketu gan netaisīja, kamēr nav saņemta 100% priekšapmaksa. (Rēķins sagatavots itkā no BALTIC SEA CINEMA, primitīvā excel formātā). Tā kā mums pēc 2 nedēļām bija plānots pasākums, kuros šos materiālus vajadzēja, nebija laika domāt. Kad norādīto summu samaksājām, atsūtīja maketu- skolnieka līmenī MS word formātā ieliktas manis paša nosūtītās bildes. Protams liku pārtaisīt vairākas reizes. Laiks gāja, un tā arī līdz mūsu pasākumam šos materiālus neizgatavoja, kaut gan solīja, ka tas ir pāris dienu jautājums.Sapratu, ka tas ir pilnīgs neprofesionālisms, un atteicos no pasūtījuma. Protams puisis pieklājīgi atvainojās un solīja visu naudiņu atmaksāt.
Gāja laiks, naudu neatmaksāja, stāstīja, ka grāmatvede kaut kur izbraukusi, ka vēlāk noteikti pārskaitīs, taču pēc kāda laika telefons vairs neatbildēja un e-pasti nāca atpakaļ ( [slēpt]@gmail.com ).
Sāku pētīt Internetā, un sapratu kas tas ir par fruktu. Viņa vārds ir Oto Bezbailis,p.k. 111090-12**8. Citur figurē kā Oto Šleijers. Juris Plans, visticamāk, ir izdomāts vārds. Manā gadījumā pavadzīmē bija valdes locekle V. Jāgere.
izskatās, ka Oto varētu būt krāpnieks vairāku gadu garumā. Kompānijas - BALTIC SEA CINEMA, Baltijas drukas nams, Juridiskais birojs Maksātnespējas jautājumos http://jbmnj.lv/ , SIA “Good Life Investment”, un iespējams citas, ir viņa krāpšanas biznesa instrumenti.
Esiet modri!
P.S.
To : Svetlana. Novikova ( vai varbūt Oto?) vai esat jau atmaksājusi visu summu saviem aizdevējiem? Turpmāk neaizņemieties tādas summas, un Jums tādus darboņus kā Otto nevajadzēs.

K Karlis8929b 22.03.2017

Baltic Sea Media tiešām pieder kādam Jurim, Facebook viņu var atrast zem segvārda: Kino Kuponi.

I Inga2006 08.06.2017

Nevaru piekrist sūdzībām par Oto Bezbaili. 2 mēnešu laikā, viņš man palīdzēja uzsākt maksātnespējas procesu, un jau tagad pie manas lietas strādā maksātnespējas administrators, tā kā man tik pozitīvas atsauksmes. Tie, kas raksta, ka nevajag līst parādos, lai pēc tam būtu jālūdz palīdzība, varu teikt, ka ne jau visi ņem kredītus ar domu tos neatdot, tā kā nevajag tā kritizēt cilvēkus. Dzīvē gadās visādas situācijas, kurās var nonākt ikviens no mums.

D Dinija888 19.08.2017

Sveiki, es arī esmu pie si kunga savu lietu uzsākusi,. Sakiet vai tiešām viss ir godīgi, jo te interneta lasu šausmu lietas.

I Inga2006 20.08.2017

Nezinu, kāpēc citi raksta, ka Oto Bezbailis ir krāpnieks. Bet no savas pieredzes varu teikt, ka man tagad ir pēdējais posms. Jau sastādīts atmaksas grafiks, nomaksāšu un būšu tikusi no visa vaļā. Viss ir tieši tā, kā Oto stāstīja, pirms uzsāku šo procesu. Man tik pozitīvas atsauksmes.

D Dinija888 21.08.2017

Es iesāku, arī uz 5 mēnešiem grafiks, k,s varu atrast tevi facebook

I Illi Nois 04.02.2020

Oto uzsāk personai maksātnespēju, nepārbaudot, vai persona vispār drīkst uzsākt šo procesu. Lietai nonākot pie maksātnspējas procesa administratora, maksātnespējas process tiek izbeigts, jo personai ir konstatēti ierobežojumi. Rezultātā pazūd samaksātais depozīts, maksa par juridiskiem pakalpojumiem, atjaunojas izpildu lietas parādniekam. Vērtējiet, vai ir vērts izmantot šādus juridiskos pakalpojumus.