www.sudzibas.lv Jaunais Vilnis tuvojas Pēc mēnēša atkal TV ēters būs piesārņots

Jaunais Vilnis tuvojas - Pēc mēnēša atkal TV ēters būs piesārņots

Atkal tuvojas Jaunais vilnis, kura laikā pa TV nebūs ko skatīties. jo visi translēs tikai jauno vilni ar tajā sabraugušajiem aziātu valstu pārstāvjiem.
Aviosatiksme tiks aizkavēta un Jūrmalas mierīgo iedzīvotāju darba ritms un mierīgā atpūta vasaras vaskaros būs izcūkāta.
Un visur skandēs : "Jūrmala, Jūrmala".
Zinu, zinu- viņi tur naudu atstāj, bet konkurss ir nebaudāms. Tā saucamās zvaigznes ir zvaigznes tikai tajā sādžā no kurienes viņas atbraukušas.

D

K Katt23 11.06.2010

Ilona ir krievu bāba ar personības dubultošanos:D
Es uz jauno vilni neeju bet viņš nāk pie menis TV:(

D dark1982 11.06.2010

tā tas ir Katt23

E eseseseseses 11.06.2010

nu tak neskaties, tad nebuus arii jaacepas..es gan, ja tajaa laikaa lv gados, ar ljaunu prieku paskatos, kaa tur visi tie lielaas gjerevnjas paarstaavji, vaikuli ieskaitot, iznesaas un izpildaas. bezgaumiibas kalngals, bet sie miljonus ar to pelna...uz kaadaam 15-20 minuuteem - nu ljoti izklaideejosi...

I ivo 13.06.2010

ak, tu nenovītīgā latviešu skaudība...latvieši pat nav spējīgi sarīkot kaut ko tādu, kas maz būtu baudāms!
visas svešās dzīves, ugunsgrēki un dziesmu svētki!
stulbums, tajos dziesmu svētkos skan tikai padumas častuškas un tiek traucēta normāla satiksme!

Jaunais vilnis vismaz naudu ienes un uz pāris dienām pievērš uzmanību latvijai bez finanšu krīzes palīdzības!

P.S. esmu uz pusēm latviete un krieviete, bet nu ziniet, kaitina tā latviešu nacionālistu propaganda! un tāpēc es necienu latviešus-kā var prasīt cienīt savējo, ja necieni citus?

S saijo 13.06.2010

Kāpēc manā Latvijā man kā latvietei jācieš kautkāds urlu vilnis?Tak brauciet uz savu Krieviju taisiet un cieniet savas častuškas!!!Kas par modi bāzties citā zemē ar savu kultūru?????Es savā Latvijā jā mīlēšu dziesmusvētkus, tie ir reizi 5 gados, kamēr tas debīlais Vilnis jāacieš katru gadu!

E Eesesesesees 13.06.2010

apsmieties var - Ivo 13-06-2010 ir ' uz puseem latviete un krieviete' - slikta gaume muuzikaa, puisiit/meiteniit, ir mazaakaa no tavaam probleemaam...

Redzi Ivo, izskatās, ka puse Tava latviskuma nav tā tāva labāka puse.
Ja Tu nesaprati- palasi vēlreiz- nevienam neskauž, bet visiem RIEBJAS.

I ingus 14.06.2010

Nu blee galiigi jau vairs nezin ko apdirst... !!!

E ES 16.06.2010

atraduši par ko cepties! šaurā redzesloka lauķi! :D :D :D

A Agy 27.06.2010

miiljie latvieshi! Jurmalai buus dirsa, ja nebrauks juusu niistie krievi. VareEsiet suukaat ledu!!!