Jaunais vilnis 201 beidzot ir vēsture - Apriebies

Jaunais vilnis 2010 tikko beidzās un man uzšķaudīt kas uzvarēja, kas zaudēja, jo man riebjas balagāni.
Krievs, Tu, LNT tieštaidē tagad aizveries, un atļauj sakoncentrēt domas.
Tas krievs tomēr pimpis- dirš un dirš. Pārslēdzu kanālus, kur superīgā Maija Rozīte runā. Pasaka ne balss...
Tātad- kur mēs palikām...
Ā par jauno vilni. Šogad es beidzot sapratu, ka mēs latvieši krieviem patīkam un mūsu Latvija arī krieveim patīk. 3- min. diziedāja "uz redzēšanos Jūrmala" (protams, ka aziātiski) . Nu forši to apzināties vai ne.?
Tīri vai jānosarkst bikiņ...
Tomēr- nafig mums tos aziātus, lai viņi tinās, samācās kulturāli uzvesties, atradinās draudēt nogalināt, grauzt sēkliņas, gulēt aizkrāsnē un tad lai atkal mēģina.
Bet pagaidām- neviens Jūs te negaida un nemīl. Ne jūs runāt, ne rakstīt mākat. Neko nemākat. Tikai dzert un gānīties.

A A 01.08.2010

Labāk jau ''Jautrais vilnis'', kuru neviens normāls cilvēks neskatās.

L Labvelis 01.08.2010

liekas kādam neizdevas dzīve, tagad vaino taja visu un visus.. pat smiekli nāk!

H harijs 01.08.2010

Jaunais vilnis? Kas tas tāds? Vai jauns krīzes uzbangojums?

I Ilona 02.08.2010

Labākais gada pasākums !

J Jaunais Vilnis 02.08.2010

Neaizmirstat, ka ja ne Jaunais Vilnis, visiem Jūrmalas restorāniem, viesnīcām (kur starp citu strādā latvieši), veikaliem un tā tālāk nav ko būtu darīt. Paldies jāpasaka šim pasākumam. Un kas būtu ar to Jūrmalu, ja ne tādi pasākumi??

A Arča 02.08.2010

Raksta autoram ir problēmas ar gramatiku un domu izpausmi. Liekas, ka nelīdzsvarots tīnis uzrakstījis.

I Imants 02.08.2010

Nu vilnis noder tikai Jūrmalas domei - ienākumi oj oj oj...
Bet personīgi man viņš bijis nebijis, labi kad nenotiek Rīgā Uzvaras parkā {bet kas zin varbūt tur arī ir tā īstā vieta :} }
Ar vienu aci redzēju pāraidi un sapratu kad vadītāji kas vada konkursu ir diezgan zems līmenis pārteikšanās u.t.t. + vēl tie joki {šausmīgi}

Bet kopumā būtu bijis labi kad rādītu tikai pa TV5, LNT būtu vismaz kāda filma gājusi :}

T tautietis 02.08.2010

Arča- Tev gan viss dzīvē labi un Te esi gudrs un meičām patīc. Tev loģiskā domāšana arī ir stiprā puse. Lai vairāk mums tādas arčas būtu, kas ķengragā Daugavas krastā Jāņus sagaida.

A aleksa 03.08.2010

Arstējies un tad raksti.

P.S. Pats iemācies rakstīt, tad pārmet kautko citiem.

R Rihards 05.08.2010

Džekiņ, es tev daigtu norautu par šādu rasismu

J Jurītis 06.08.2010

Jūs rakstat "Ne jūs runāt, ne rakstīt mākat. Neko nemākat. Tikai dzert un gānīties."
Sakiet, vai Latvieši ir labāki? Paskatieties uz mūsu tautiešiem. Tādi paši nodzerti ģīmji un truls skats!
Kādreiz nenāk par ļaunu paskatīties uz sevi no malas. Mūsu jaunatnei vispār neintresē nekādi pasākumi kur nevar kārtīgi piedzerties, izvemties un izmaukoties!
TĀ KĀ PIRMS VAINO KĀDU, NO SĀKUMA PASKATIES UZ SEVI! Tu jau neesi labāks par tiem dzērājiem!

J jana 06.08.2010

Jūs Jūrmalu par otru Berģu miestu gribat uzstaisīt aprobezotie provinciāļi...Jūrmala ir starptautisks kūrorts un tāds ari būs!
Nebūs krievi, būs angļi ar čurāšanu festivālu!

B baltais 06.08.2010

Jana, vo taa arii ir.. =D

V vilhelms 10.08.2010

Sarkanais paklājs :D

J Julija 12.08.2010

да-у тебя, родной, серьёзные проблемы-НАЦИОНАЛИЗМ...!!! давай без оскорблений на счёт русских!! хорошо.?? :) Ты обрати внимание на то, до чего "ВАША" нация довела Латвию.!!! до того, что и латышский народ рвёт когти от сюда!!!

J Jur.Ana. 19.12.2010

Ka arī nabūtu, grūti ir visiem.Visiem ir jabūt draudzīgiem.Esmu krieviete, un pazīstu ļoti daudz latviešus, kopā gan smejamies gan apspriedam nopietnās tēmas, gan strādājam gan atpušamies, un mani nelauz un vinus ari, un ne reizi neminām nekād nacionālo jautājumu.Mārgļi ir vissūr un jebkūrās tautības.Un nav uzrēiz jāsaka ka kāds ir vainīgs, nav jādala segu, abi esam vainīgi, jo negribām būt iecietīgi.Mēs pirmām kārtam esam cilvēki un tikai pēc tam kāda nācija.Paldies Dievam ka vairākums to saprot un tomēr Latvijas tauta ir draudzīga.