www.sudzibas.lv Jaunā Teika SIA Netaisnīgi līguma noteikumi

Jaunā Teika SIA - Netaisnīgi līguma noteikumi

Jauna Teika SIA Īres ar izpirkuma tiesībām līguma jeb dzīvokļa pārdošanas līguma dažie noteikumi PTAC atzina kā netaisnīgi līguma noteikumi un tie nav spēkā no līguma noslēgšanas brīža, tai skaitā ja SIA Jauna Teika nepilda savas līguma nosacījumus, tiem nav nekādas sodas, bet jūs nevarat atteikties no līguma ja gaidāt remonta darbus sava dzīvokli ilgu laiku.
SIA Jauna teika izmanto savus juristus lai piespied pircējus pieņemt dzīvokli, īpašniekam nav nekādas tiesības nāk tiem pretī, viss kas ir iespējams darīt ir iet tiesā, ko Jauna Teika darbinieki piedāvā darīt īpašniekam ja nu rodas kādas problēmas.

BondsBonds 16.04.2020

"bet jūs nevarat atteikties no līguma ja gaidāt remonta darbus sava dzīvokli ilgu laiku."

Nesapratu.

P Pavel Hrolovich 29.05.2020

Я тоже не понял о чем это.

E Edvīns Viņķelis 20.04.2020

Atsūtiet savu vārdu un uzvārdu, kura dzīvokļa īpašnieks Jūs esiet Jaunajā Teikā, lai mēs ar iedzīvotājiem varētu uzrakstīt kolektīvo iesniegumu policijā par nepatiesu ziņu izplatīšanu !

P Pavel Hrolovich 29.05.2020

Против каких неправдоподобных сведений вы собрались подавать в полицию?

O Olav 26.05.2020

Grūti saprast tekstu. Izskatās, ka autoram problēmas ar latviešu valodu.

P Pavel Hrolovich 29.05.2020

Насколько я смог понять текст я с ним согласен. у самого на руках есть решение PTAC в котором они признали договор арендо-покупки нарушающим права потребителя в части примененных штрафных санкции, фактически не вернув мне первый взнос за квартиру, которые яуна тейка применила по отношению к моему случаю когда я разорвал с ними договор арендо-покупки. В PTAC мой запрос рассмотреть два пункта договора рассмотрели и вынесли положительное решение - признали пункты нарушающими права потребителя и их признали не действительными с момента заключения договора.

E Edvīns Viņķelis 02.10.2020

Nepatiesu ziņu izplatītājs melis, krāpnieks un nav dzīvokļa īpašnieks.

P Pavel Hrolovich 02.10.2020

Я покупатель квартиры на JT. Решение ПТАК у меня на руках имеется. Так что попридержите свой язык.

E Edvīns Viņķelis 02.10.2020

Jūs neesat pircējs, cik jums reizas vara teikt, jums laikam ir problēmas ar latviešu valodu, jums nepieder dzīvoklis, jūs šeit nedzīvojat.

P Pavel Hrolovich 02.10.2020

Я вижу что вы не сильны в юридических вопросах. Я вам помогу прояснить немного. Для того, чтобы иметь претензии по какому-то договору не обязательно иметь где-то квартиру. Я не понимаю, как вы не можете додуматься до банального момента что её можно продать, например?

E Edvīns Viņķelis 02.10.2020

nokopējiet lēmumu, es gribu redzēt kur ir rakstīts.

E Edvīns Viņķelis 02.10.2020

Ja tu neesi neko nopircis, tu neko nevari pārdot, beidz murgot pāvel, paradi savu tiesas lēmumu :)