Jaunā Paaudze - Palaiž muti

Pavecs raksts, bet izraisa pārdomas, kuras personas vajag izraidīt no valsts vai vismaz uzdurt uz mieta..

''Esam aplaimoti pašā Līgo svētku priekšvakarā — latviešus uz „pareizā ceļa” apņēmies vest mums sūtīts pravietis no Kazahstānas.

Ar tādu titulu konferencē „Nē pagānisma kultam Latvijā” pieteica „Jaunās paaudzes” vadoni Alekseju Ļedjajevu. Bargi nosodījis burvjus un buršanos, viņš paziņoja: „Ja tu esi latvietis, tu esi kristietis. Ja tu esi pagāns, tu neesi latvietis.” Latvju tautu veikli sašķiroja migrants, kurš daudzu gadu laikā nav uzskatījis (vai spējis?) iemācīties latviešu valodu.

„Visi šie ausainie lāāāčplešisi, ” par Andreja Pumpura eposa varoni izņirgājās Ļedjajevs, piebilstot, ka Lāčplēsis ir zoofilijas produkts un lai braucot uz Amsterdamu: „Lāčplēsis ir maziņš un zaļš, salīdzinot ar kristīgajiem personāžiem.”

Latviski runājoša kundze uz skatuves veltīja izsmējīgus vārdus arī Līgo svētkiem, paužot, ka latvieši guļ pie kvēpināmiem altāriem un savos vēmekļos. „Jaunā paaudze” ne pirmo reizi izceļas ar naidu un nicinājumu pret latvisko, jau agrāk Ļedjajevs dainas nosauca par pagāniskajām mantrām.
Tomēr šai kopienai ir atbalstītāji politiskajās aprindās, viņu draugu pulkā ir Pirmās partijas/”Latvijas ceļa” līdzpriekšsēdētājs Ainārs Šlesers, Rīgas Domē ievēlētais Dainis Turlais, bijusī Saeimas deputāte Inta Feldmane pat ir kritusi transā zemē Ļedjajeva dievkalpojumā. Pēdējos gados no „Jaunās paaudzes” vairs nenorobežojas arī tradicionālās konfesijas — luterāņi, katoļi, baptisti, citi.''

F

A anna 27.01.2010

vienk maitas!!!

I Ingus 24.05.2010

Aleksejs Ļedjajevs ir ļoti lkristīgs cilvēks pazīstu viņu personīgi... un kad man bija ļoti lielas problēmas tikai viņš man palīdzēja ar darbiem nevis tikai ar pliku runāšanu !!! bet visi pārējie konfesiju pārstāvi kad biju ļoti neapskaužamā situācijā man pateica tikai lūdz Dievu ... bet Ļedjājeva kungs uzreiz kad pateicu viņam par savām bēdām mēs aizlūdzām un viņš arī reāli man palīdzēja... !!! Neļaušu šādi par viņu izrunāties... Lai tas kungs soda jūs kad jūs šādi aprunājiet tādu svētu cilvēku !!!

Ar cieņ. Ingus

J janitis78 20.09.2021

Kāpēc tas svētais nebrauc uz Kazahstānas pusi? Uzdod sev šo jautājumu. Jo tur viņš ir meklēšanā par krāpniecību! Ups- svētais.

P pagāns 13.10.2010

ko tas sektants vispār saprot...aizliegt ar likumu SEKTU jaunā paaudze, ļedjajevu uz Sibīriju kokus zāģēt un vāveres pielūgt.

I Ingus 21.12.2010

Pagāns ne sodi un tevi nesodīs cita tiesa...

T To Ferratum 21.12.2010

Ingus tu Debīlīt ej ārstējies.Savus bībeļu citātus iespraud sev dziļi d...sā.Tev ir noteikti 5 klases un pats tu neesi neko spējīgs loģiski atrisināt.Tu slavē savu sektu, bet es personīgi pazīstu pāris cilvēkus un arī no vadības puses man ir labi paziņas.Piemirsu-jūs tur pagānus nosodat, pret gejiem protestējiet ir tikai viens, bet... .Viens no maniem tā sauktajiem ticīgajiem, kurš apmeklē Jūsu dievnamu pats ir Pediņš tiešākajā nozīmē.Arī aptuveni zinu to shēmu, kā jūs dauņus viņi apstrādā.Tu esi dzirdējis, ka vislabākais un mūžīgākais biznesa plāns ir baznīcai?Dievu nenoliedzu un ticību arī, bet neatzīstu cilvēkus, kuri bībeli izmanto naudas slaukšanai.

T To Ferratum 21.12.2010

Man draugs iet uz turieni.Runāju ar viņu viņš atzina, ka no algas atdodot katru mēnesi desmito daļu.Viņš uz rokas saņem mēnesī 1000Ls, tātad parēķiniet paši.Gadā viņš atdod 1200Ls.SKAISTI:) Un cik vēl tādi tur iet?:)

T ToArnis 09.03.2011

Nekad nespried par to par ko tev nav saprašana...un ja kas tad pilnīgi visās baznīcās lasa naudu, gan luterāņos, gan katoļos, gan pareizticīgajās... nevajag skaitīt svešu naudu, kur un ko, tas cilvēks dara ar savu naudu... tev redzams nav naudas, jo tu uz baznīcu nenes desmito tiesu kā tas ir bibelē rakstīts .. nu tad neskaud to kam ir ko dod ...

в Вacя 09.03.2011

Jā tur tiešām notiek naudas kāšana un apdūlināšana.

H hehe 07.05.2011

neatceros kas teica bet skanēja tas šādi - gribi iegūt daudz naudas ? uztaisi savu reliģiju!

1. es teikšu tā - to ka tā nav bezpeļņas organizācija, kas vērsta uz cilvēkiem tas ir 100%

2. nedomāju ka tur atskaitās kāds uz kurieni tā nauda iet un kam tiek tērēta - visdrīzāk atbilde būs šāda :" lai nestu labo vēsti pasaulē"

3. cik man zināms reliģiskām konfesijām nav jāmaksā nodokļi :)))))))

P pole 06.12.2011

Ingus laikam ari hipnozitejais sektas parstavis:D tavs neeksistejoshais dievs sodis tevi par to ka biji tik stulbs un uzkjeries tam visam. Turklat kursh saisina vardu - cieņu uz cieņ. - nonjemot vienu burtu...

A aigars 11.03.2012

Lasiet Bībeli un tad bijīgi Dieva priekšā spriežat. Desmitā tiesa ir Dievam svēta. Ja tu ko nopelni tad 10% ir Dieva nauda! Tu to atdod tur kur Dieva Vārds "mājo"., un tā nav mūļķība, bet tas - kad dodu Dievam godu un apliecinu : pateicoties Viņam varēju saņemt vai nopelnīt naudu. Uzskatu: ka Jaunā paaudze nav sekta!

Maija-Kaija 09.11.2012

Aigar, kur Dievs mājo? Jaunajā paaudzē? Ha! Smiekli nāk! Dievs stāv kautkur līdzās un gaida, kad beigs spēlēties ar Viņa vārdu! Dievs ir mūsos!
"Ja gribi būt miljonārs, nodibini savu reliģiju!" (R.L.Habards)

A aigars 09.11.2012

Dievs Tevi mīl Maija-Kaija, Viņš negrib kad tu strīdies :)) Maija-Kaija Dievs ir mūsos, kuri ticam Jēzum Kristum un esam Viņu ieaicinājuši savā sirdī un dzīvē. Ja Tu Maija-Kaija uzskati kad arī Tevī mājo Dievs tad piekritīsi, kad Viņš tev neliek nomelnot draudzes un baznīcas, tu to dari aiz savas patikšanas, Dievs tā nedara! Viņš mīl visus cilvēkus! Un par naudu runājot, ja esi Bībeli lasījuse tad zināsi kad debesīs Jeruzālemē ielas ir no tīra zelta un Dievs ir bagāts! Prieka vēsts nabagiem- mums vairs nav jābūt nabagiem! Mans Dievs klāj man bagātīgi galdu maniem ienaidniekiem redzot :))

A Alī:) 09.11.2012

Aleksejs ir brīnišķīgs cilvēks Dievs viņu patiesi mīl, kā mūs ikvienu, bet jautājums paliek: vai mēs viņu mīlam?
Tas tr tikai taisnīgi ka desmitā daļa tiek atdota Dievam! Viņš Tev neprasa dot visu algu, bet tikai desmito tiesu. Bībelē ir teikts, ka Ēdenes dārzā viss dārzs, augļi un jeb kas kas tur bija bija cilvēkiem, bet tikai viens koks bija Dievam. Dodot mēs paši iegūstam svētību. Mani Dievs ļoti daudz ir pagodinājis un tev nav jādod tāpēc, ka man kāds to teica, ja gribi dod tad dod, ja tava sirds tev nesaka vai pats negribi neviens jau tev nespiež to darīt. Tas ir tikai taisnīgi! :)
Un jā, arī par draudzi tā NAV SEKTA. ;)

Maija-Kaija 10.11.2012

Aigar, bībeli lasījusi esmu, tapēc i saku-NESPĒLĒJATIES AR DIEVA VĀRDU!, Savu gribu pielīdzina Dieva gribai. Ir tāds teiciens:" Cilvēks sapņo, Dievs dara"..bet Viņš dara to, ko UZSKATA PAR VAJADZĪGU!
Un vēl..JP ir teiciens, ka KURICA ŅE PTICA, BABA ŅE ČELOVEK...Pienācās man uz turieni staigāt 12 gadus, lai mājās būtu miers, jo bērnu tēvs fanātiski nesa uz turieni VISU NAUDU! Kā dzīvot bērniem?..bija variants, ka šis atdeva naudu spainī, kurš parasti ceļo pa visu zāli, lasot PĒdĒJO NAUDU no sektas LOCEKĻIEM...pēc tam bērni prasa man, lai iedod paēst..protams, ar šo problēmu griezos pie vīra..zini, ko viņš atbildēja? "Ko tu prasi man? Prasi Dievam, bet viņš pateiks man.." Jēga no lūgšanām, ja Dievs uzklausa TIKAI VĪRIEŠU lūgšanas?
Rezultātā, kamēŗ vīŗs bija (lasi, tikai viņš !) Ziemassvētku ballē JP, es ar bērniem atrados majās..salasīju viņa lupatas un izsviedu no mājas.
Tagad viņš, "kalpojot" Dievam, katru gadu maina sievietes, dzīvo neprecējies un it kā sludina un rāda "pareizu" piemēru pārējiem sektas locekliem.
Stulba biju, ka visu to cietu 20 gadus.
Gribat palikt nabagi?Gribat, lai izjauc jūsu ģimenes? ..tad ejiet uz JP.

Maija-Kaija 10.11.2012

закон курятника - "клюнь ближнего, обгадь нижнего..." (rofl)
Tieši tas notiek JP.

A aigars 12.11.2012

Maija - Kaija Jēzum blakām staigāja Jūda, kurš visu Jēzus kalpošanu un brīnumus redzēja, bet beigās Viņu nodeva. Vai tāpēc Jēzus bija sektants, kad Viņam tāds māceklis? Tāpat ar tavu vīru!~Pēc tā nav jāspriež par draudzi! Tu 12 gadus saki esi tur gājuse un nereizi nesajuti Dievu, Jēzu, mīlestību šo ticīgo vidū? Un arī nevienu labu darbu un brīnumus, dziedināšanas un atbrīvošanas neredzēji? Vai tiešam neko labu nevari pateikt? Jeb tikai par savu naudu un vīru un bērniem visu laiku domāji? Varbūt kļūda bija tajā - kad gaji uz turieni sevi noskaņojusi kā uz sektu, kura gaida tikai tavu naudu un neko citu rezultātā neredzēji? Ja tajā vietā ir Svētā Gara izpausmes tā nevar būt sekta! Apdomā, jo redzot Svētā gara darbību (dziedināsanas, atbrīvošanas, ļauno garu izdzīšanas) cilvēks nedrīkst to saukt par Velna spēku (sektu).Es ar nēsmu no Jaunās Paaudzes, bet nesaku kad tā būtu sekta! Jo esmu tur bijis un redzējis kā ļaunie gari atstāj cilvēkus, u. t. t.

A aigars 12.11.2012

Es nesaku lai ejat uz Jauno Paaudzi, bet es saku nesauciet to par SEKTU!!! Nenomelnojiet draudzes, kur ir Svētā Gara izpausmes!!!

A aigars 12.11.2012

Smīkņa, tu takš Bībeli savā dzīvē nereizi nēsi lasījis :)))

A aigars 12.11.2012

Smīkņa, es domāju mēs dzīvē tiksimies un tad parunāsim :)))