Jaulazdu ciems, Krustkalni - Slikts apsaimniekotājs

Jaunlazdas ciems ir skaistas, jaunas mājas pie pašas rīgas robežas (rimi a7) . Par dzīvokļiem ar terasi 650 eur + 250 eur komunālie vasarā + autstāv 30 eur (pazemes stāvvieta) vai 10 eur virszemes (uz ielas bez atļaujas stāvēt var 3h. Uz jautājumu apsaimniekotājam: kur ciemiņiem likt auto pa nakti, ja viņi paliek? Atbilde: lai liek pie rimi vai meža!
Apsaimniekotājs neadekvāts:
- cenas par īri paaugstina katru gadu. Šogad paaugstināja bez iepriekšēja brīdinājuma;
- 0,60 eur+pvn apsaimniekošana maksa;
- sazināties pa tel nav iespējams,
solijumus nepilda, sarunās melo: teica, ka neierobežos stāvvietas uz ielas, beigās ierobežoja; iebraucot atklājām, ka mums nestrādā sildāmās grīdas un balkona dēļi satrūdēja - apsaimniekotājs solija sataisīt, bet tā arī neviens neatnāca taisīt;
- piedāvā pārvākties, ja kaut kas neapmierina;
- bez brīdinājuma atstāja vienu miskastes konteineru vietu tieši pie upes ciema galā. Tie, kas dzīvo pie miskastes ir šokā, jo miskastes smird un ir tiešā logu tuvumā, tie, kas dzīvo tālākās mājās neapmirināti, jo jāiziet visu ciemu, lai miskastes maisu izmestu;
- apsaimniekošanas sia bieži mainās, taču nemainās darbinieki;
- izbraukšanas ceļš no ciema ir šausmīgā stāvoklī;
- pašā ciemā viss ir skaisti, taču, neraugoties uz to, ka apkārtnē ir daudz mežu, pastaigāties īsti nav kur, jo meži ir piemēsloti un apkārtne pilna ar dārziņiem, kur dzīvo bomži un ir ļoti netīrs;
- bērnu rotaļu laukuma smilškastē ir nevis smiltis, bet grants, pats bērnu laukums ir bez pārseguma, bērni spēlējās melnzemē;
- trepjutelpu uzkopšana notiek retāk nekā tas noteikts līgumā ar apsaimniekotāju;
- ir aizdomas, ka īrnieki maksāja par ūdeni un elektrību laikā kad tika remontētas vēl neapdzīvotas ciema mājas, jo pēkšņi visiem ūdenspatēriņš izauga vairākkārt

Dainis 18.06.2018

Izklausās pēc''purčika'' deviņstāvenēm..

L Linn_Yorke 04.07.2018

Diemžēl visam ir jāpiekrīt :(
Mēs gan vēl neesam nodzīvojuši gadu, bet ja paaugstināsies tarifi un īres maksa, tad noteikti aizdomāsimies.

S sisidra345 22.04.2021

Turieties pa gabalu! Es teiktu ciemata lielākā problēma ir tās cilvēki. Attīstītājs salaiž iekšā tādus īrniekus, kas nevienā citā projektā nekad netiktu laists iekšā un kuriem neviena banka nedod kredītu Te starp normālām ģimenēm dzīvo nelegāli suņu pavairotāji ar 7+ suņiem vienā dzīvoklī, ir mums prostitūcijas pakalpojumu sniedzējas, jau ir zināms kur var narkotikas iegādāties... skaisti.. 1/3 mājā bija čigānu tabors jau izveidojies, bet pēc kārtīgas klopes un Omegas iesaistes, tos laikam izlidināja ārā. Tad netrūkst visādi Anglijas/Norvēģijas melnstrādnieki, kas atbrauc uz mājām, izīrē penthausa dzīvokļus un iet buhāšana vairākas nedēļas no vietas ar trokšņošanu un ārdīšanos... pus ciemats vienkārši nedara neko, sēž darba dienās ,darba laikā mājās, urbina degunus, tigo viens otram ali express krāmus un tusē kad vien ienāk prātā. Smēķē kur un kā pagadās, benčiki lido uz visām pusēm... es tādu kontingentu dzīvē neesmu redzējis - kādā jaukā naktī šo ciemu nolīdzināt ar visiem tā attīstītājiem un vidējais Latvijas IQ manāmi paceltos... žēl, jo pašām mājām un vietai nav ne vainas