Jasa cafe, Rīga - Kuponi

Iegādājos kuponu Jasa cafe atlaižu saitā Kopā lētāk.Bet sanāca grūtības solīto dabūt. Gāju tur 4 reizes tā iemesla dēļ: 3 reizes savā darbalaikā kafeinīca bija slēgta. Un pat tad kad tur beidzot tiku, tas bija plkst.15.30 darba dienā, man paziņoja ka siera kūkas ir beigušās, nāciet citdien, varbūt paveiksies, citu kompromisu pat nemeiģināja atrast. Ļoti nepatīkama atteiksme! Viss beidzas ar to ka paņemu veco sauso cepumu sieras kūkas vietā, jo gribēju izmantot izterēto uz kuponu naudu, bet vairs neatgriezties tur nekad.
Iespējams viņi vēl liks savus piedāvājumus līdzīgos saitos, bet nespej nodrošināt solīto. Pa velti izterēti laiks, nauda, cerības!

U unk 03.01.2011

Piekrītu, saite Kopā lētāk ir domāta vientiešiem no Draugiem.lv! :D :D :D KOPĀ DĀRGĀK vai vispār NEKĀ!

Z Zane 03.01.2011

Pats uzņēmums tad ir galīgi garām, jo šādi viņi arī tiek reklamēti, un, ja cilvēks 1.x uz turieni ejot, saskaras ar kaut kādām problēmām, reklāma viņiem nostrādā kā antireklāma. Tos cilvēkus, kurus viņiem bija iespēja piesaistīt kā nākamos klientus, viņi paši ir ar savu neizdarību ir "atšuvuši". Tādiem arī bizness neveicas, jo viņi nemāk paņemt...

M Maris 05.01.2011

laikam kaut kas nav kārtībā ar to KopaLetak. arī http://www.salidzini.lv/kuponi.php var labi redzēt, ka viņu akcijas galīgi netirgojas. laikam sabojājuši savu reputāciju.

I ivars zarumba 07.03.2011

pampāļi, iebāziet tos kuponus sev..:)
aizgāju trešajā dienā pēc akcijas sākuma un viss bija za-je-bis.

ivars zarumba