Jānis Zaržeckis - Neprasmigs kirugs

Pirms 6 gadiem veicu korigejosu operaciju degunam pie Dr. Jāņa Zaržecka. Rezultats nebija ka butu cerejusi pec visa ko vins par sevi reklame un raksta medijos. Tomers atskarsme par vinja neprasmi plastiskaja kirurgija naca sogad, kad griezos pie plastiska kirurga italija, kurs veica nelielu deguna gala samazinasanu. Operacija kurai parasti vajadzetu ilgt nepilnas 20-30 minutes izversas 1.5 stundu operacija, jo italijas kirurgs (kurs ir loti pieredzejis sava joma) atklaja, ka deguns iekspuse bija pilnigi izbijots un vinjam nacas visu rekonstrukturet no jauna. Es nozeloju to dienu, kad lavos sevi sakropljot ar jāņa zaržecka skalpeli. Visi, kas apsver pielaut tadu pasu kludu, kadu es pielavu, ludzu apsveriet pirms to dariet. Mans vienigais ieteikums ir tureties no si nemakuliga "kirurga" pa gabalu.

N

N nozela 24.09.2014

korekcija ieprieksejam komentaram: deguns iekspuse bija sabojats (visi audi un gliemežnīca0 un nacas visu rekonstrukturet

Y yiljet 12.05.2021

Diemžēl, daudzi ārsti stāsta tādas lietas, lai vairāk nopelnītu. Vai operācija pie Itāļu ārsta izmaksāja dārgāk līdz ar to?