Jānis un Ilona - Krāpšana

Gribu padalīties ar informāciju par putnu audzētājiem Jāni un Ilonu. Šis pāris dzīvo vecumnieku novadā ''Piebalgas'' Sevi pozicionē kā lielus putnkopības pārzinātājus, tirgo inkubācijas olas un cāļus, cilvēki tiek maldināti ka esot PVD uzraudzība, kā arī VID nodokļu maksātāji, taču nekad nevienu čeku par olām nevieniem pircējiem nav devuši, no inkubācijas olām reti kad kas izšķiļās, un ja arī izšķiļās, tad biezi nobeidzās cāļu vecumā, kā arīi zaugot šķirņu jaukteņi. Cilvēkus pie saviem it kā esošajiem putniem nelaiž, mēģina olas pievest klāt, vai satiekas pieturās vai pie mājas, laikam bail ka ieraudzīs patieso stāstu, par šķirņu tīrību. Ļoti daudzi ir dzirdējuši par to kā Jānis savām vistām vedot no tālienes neradniecīgus gaiļus, bet izrādās bieži vien viņu saimniecības gaiļi tiek atpirkti no pašu pārdotām olām, jo laikam nepietiek naudas iegādāties šķirnei atbilstošu gaili. Dažus gadus atpakaļ, no Jāņa uz Talsiem pārdotās Breses izrādījās slimas, kā rezultātā jaunajiem saimniekiem, no pie iegādātām vistām, kūtī ieāca nāvējoša slimība un puse no lolotās un mītētās vistu kolekcijas aizgāja viņsaulē. Šī ģimene ir arī ļoti liela citu vistu audzētāju nomelnotāji, liekot viltus sludinājumus, maldina potenciālos pircējus, apmelo un ķengājas par daudziem.
Ļoti gribas brīdināt potenciālos pircējus, aizdomājaties vai Jūs tiešām gribat iegādāties olas vai cāļus no cilvēkiem, pie kuriem nevarēsiet griezties ar pretenzijām, jo tiksiet nomelnoti un apsmieti, nemaz nerunājot par materiālo zaudējumu segšanu.

Es

Es Esgāju 23.10.2018

Jānis un Ilona

Bomboklak 23.10.2018

Šobrīd Jūs iedevāt viņiem iemeslu vēl Jūs apsūdzēt, par foto publicēšanu bez viņu piekrišanas. (It īpaši bērna)

Ai Aijazirne 11.03.2019

Itkā,takā vairāk izklausās pēc baumu līmeņa sūdzības bet kur fakti?Ja nāvējoša slimība kāpēc tikai puse putnu aizgāja bojā? kas par slimību?Kāpēc sūdzību nerakstīja dažus gadus atpakal kad tās slimās Breses aplipināja pārejos putnus? Kautkā neloģiski vis sanāk vairāk izskatās pēc nomelnošanas,vai konkurenta noņemšanas no trases.

Ai Aina K 12.06.2019

Es lasu un brīnos kas tie par cilvēkiem kuri šādi var apmelot citus cilvēkus,kas notiek cilvēku galvās? Pastāstīšu savu stāstu spriediet paši. Pirms 7 gadiem pārvācāmies no Rīgas centra uz laukiem uz Baldones novadu kur dzīvo mana māsa.Masai ir dažādi lopiņi un nolēmām iegādāties arī vistiņas vai cālīšus.Tad sākām meklēt,uz Baldones tirdziņu brauc dažādi mikroautobusiņi ar vistiņām nolēmām nopirkt.Mums nekad iepriekš nebija nācies saskarties ar mājputniem par putniem neko daudz nezinājām un no viena tāda autobusiņa nopirkām jaunas vistiņas kuras izrādijās slimas,divu nedēļu laikā visas nomira.Paziņas ieteica nopirkt inkubatoru un izinkubēt cālīšus,nopirkām inkubātoru nu vajadzēja oliņas atradām sludinājumu kura tika piedāvātas inkubācijas olas.Oliņas derēja no jebkādām vistiņām jo par šķirnēm nemaz nenojautām.Sazvanijām sludinājuma īpašnieku oliņas atradās Vecumnieku novadā,,Piebalgās''aizbraucot uz Piebalgām iznāca kungs labākajos gados ar brillītēm un sieviete gaišiem matiem pārdeva mums oliņas.Sākām inkubēt,rezultātā izšķīlās 50% priekš pirmās reizes likās tīri labi.Iestājāmies dažādās putnkopju grupas,kādā no grupām uzināju to ka Piebalgās ir cilvēks vārdā Jānis kurš audzē dažādas retas un dekoratīvas šķirnes vistiņas.Par Jāni pameklēju informāciju,informācija bija dažāda pārsvarā pozitīva tikai kāda sieviete vārdā Antra nepārtraukti Jāni nicināja izsmēja.Sameklēju informāciju par šo Antru izrādijās Antra ir cilvēks kurš putnus neaudzē iepērk ārzemēs Lietuvā ved uz Latviju tirgot.Man kļuva skaidris ka Antra Jāni uzskata par konkurentu tādēļ arī šis nevesalais naids pret Jāni.Par spīti visam sazinājos ar Jāni kurš 2015 gada rudenī tirgoja vairāku putnus no sava ganāmpulka. Svētdienas rītā devos pirkt putnus aizbraucot uz Piebalgām izrādijās Jānis dzīvo blakus tam cilvēkam no kura iepriekš biju pirkusi inkubācijas oliņas.Jānis nelaida vazāties pa putnu novietnēm iznesa interesējošās šķirnes putnus parādija,tas ir saprotams nebūtu prātīgi svešam cilvēkam ar kājām ievazāt kādu slimību.Uz to laiku kad pirku pie Jaņa putnus jau 3 gadi biju nodarbojusies ar putnu audzēšanu,bet Jānis bija pirmais putnkopis kurš parādija PVD atļauju analīžu rezultātus kā arī izdeva pārvietošanas deklarāciju.Katru gadu no Jāņa un Ilonas ņemu inkubācijas olas,cāļus neviens cālis nav nomiris no bīstamas slimības.Ir gadījies ka kādas šķirnes olas sliktāk apaugļotas vienmer vietā tiek iedotas citas.Es uzskatu ka šo sūdzību par Jāni un Ilonu ir rakstījis kāds skauģis jo Jānim ar Ilonu ir paši lētākie cāļi un inkubācijas olas mūsu Baldones,Vecumnieku apkārtnē kā arī vienīgie kuriem ir nokārtotas visas atļaujas.Mīļie cilvēki Jānim ar Ilonu vistiņas ir kolekcijai tas nav uzņēmums kur būtu jāizdod čēki kā arī Jānis bieži nepārdod,vairāk bartera darījumi cāļus maina pret graudiem,kartupeļiem,pati par cāļiem esmu devusi medu.Vai jūs mīļie cilvēki pārdodot liekās mantas veco telefonu,vai auto izdodat čēku? Lai dievs dod izturību Jānim ar Ilonu izturēt šos skauģu,un konkurentu uzbrukumus.

Ar cieņu Aina no Baldones novada

Pl pluskis 03.09.2019

Jāni Jāni vai Aina no Baldones novada vienā personā... Nu kā nav kauna šitā sevi slavēt un citus nomelnot. Varbūt pastāstiet tautai par skandālu kas bij šopavasar, kur bijāt iejaukti, kad pie jums pat PVD viesojās. Viss internets vārījās.
Aina-Jāni skatos Jums tas profils šai lapā tika uztaisīs jau pēc tā skandāla, pavisam svaigs:) Un cik tā Aina par Jums zinoša, nu nemaz pēc sveša cilvēka neizskatās, var būt tas neesat Jūs, bet Aina ir Jūsu civilsieva Ilona?

Ot Otis 03.09.2019

Internets vārījās? Kur viņš vārījās? pat neatminos ,ka kāds par tām tavām olām maz uztraucās pavasarī. Jau sen neviens par tavām olām neuztraucās, plušķīt.. pat ne sieva. (hihihi)

Saivii 03.09.2019

Nevienam neinteresee taas juus olas, vaariijaaaties juus pats vai pati. Nepatik olas- nepeerk un probleema atrisinaata.