www.sudzibas.lv JĀNIS STŪRMANIS - nelegāls pesteļotājs krāpšana, slikts serviss Dzirnavu ielai 102a

JĀNIS STŪRMANIS - nelegāls pesteļotājs - krāpšana, slikts serviss Dzirnavu ielai 102a

Jānis Stūrmanis daudzdzīvokļu dzīvojamajā mājā Dzirnavu ielā 102a visu kopējās kāpņu telpas īres dzīvoklī Nr.7 veic nelegālu uzņēmējdarbību un traucē pārējiem mājas iemītniekiem mierpilni dzīvot.

Jānis Stūrmanis sevi sauc par dziednieku, bowtech terapeitu, skaņas terapeitu, gongu terapeitu un daudz dažādu citu veidu pesteļotāju.
Nodarbojas ar it kā biznesiem:
1. ATVĒRTĀ EVAŅĢĒLISKĀ LUTERISKĀ DRAUDZE - likvidēta
2. EHO CENTRS - VID uzsācis likvidācijas procesu (gadiem apgrozījums ir 0 !)

Visas Jāņa Stūrmaņa pieņemšanas dzīvoklī DZIRNAVU IELĀ 102A - 7 ir nelegālas un gongu trokšņi un vibrācijas traucē citiem nama iemītniekiem dzīvot.

Visi, ko Jānis Stūrmanis ir apkrāpis, atsaucieties! Tiksim ar šo krāpnieku galā.

BondsBonds 09.03.2020

Medmāsiņu lūdzu. Izvēlies beidzot par ko sūdzies, sūdzēties par visu ir tāpat kā sūdzēties par neko.

J Jānis Galdnieks 02.05.2020

stūrmanim sročna medmāsiņu! tik ļoti cenšas visus pist, ka pats sen appisies.

A Atrsn 02.05.2020

Kad tiks policijā rakstīti iesniegumi par krāpnieku sektu Prieka Vēsts?

A Atrsn 02.05.2020

UZMANĪBU SEKTAS!