www.sudzibas.lv Jānis Sprūds Negodprātīgs īrnieks

Jānis Sprūds - Negodprātīgs īrnieks

Dzīvokļu izīrētājiem brīdinājums uzmanīties no krāpnieka un manipulātora Jāņa Sprūda, kurš izmantojot mūsu uzticēšanos katru nedēļu atlika norunāto maksājumu, atrunājoties ar visdažādākajiem aizbildinājumiem.

Problēmas ar laicīgu rēķinu apmaksu sākās drīz pēc ievākšanās.
Katru nedēļu solīja sākt norēķināties nākamnedēļ, bet kad norunātā diena pienāca, tad izvairījās un izdomāja attaisnojumu. Pēdējo 4 mēnešu laikā vairs nemaksāja vispār. Sakrājās parāds ap 1000€.
Pie jebkuriem aizrādījumiem no mūsu puses reaģēja ar pārmetumiem, manipulāciju un sūdzībām, ka viss dārgs un visi citi vainīgi, valstī krīze, covid, slikta Veselība, krāpnieki uzlauzuši kontu, citu īrnieku mēs neatradīsim, ka šis parāds viņam neesot liela summa, un lai mēs nečiepjamies, jo visi izīrētāji vienmēr piekāpjas un caur tiesu mēs arī neko nepanāksim, jo viņam ir maksātnespēja. Solīja, ka parādā noteikti nepaliks un sliktākajā gadījumā ieķīlās savu motorolleri, bet pēc tam teica, ka motorolleris neesot uz viņa vārda, tāpēc nevar ieķīlāt. Uz jautājumu, kāpēc meloja atbildēja, ka gribēja tā samelot.

Citu dzīvokli nevarot atrast, jo ukraiņi sabraukuši un Cenas kosmosā.

Pieprasot likuma kārtībā nomaksāt parādu, izvākties un brīdinot par tiesas procesa uzsākšanu teica lai pārstājām draudēt un uzrakstīja policijā iesniegumu par draudiem.

Kad teicām lai meklē citu dzīvokli atbildēja, ka visi esot mahinatori.

Dienu pirms norunātās tikšanās, lai sastādītu parāda atmaksas līgumu, Jānis sprūds nebrīdinot izvācās un atslēgas atstāja kaimiņam, melojot, ka mēs esam visu sarunājuši.

Ļoti glums un riebīgs tips, nenovēlu nevienam nekādas darīšanas ar šo cilvēku.

K