www.sudzibas.lv Jānis Špehts Negodīgs īrnieks

Jānis Špehts - Negodīgs īrnieks

Labdien. Vēlos pabrīdināt par personu Jānis Špehts, kurš aizrautīgi maina īres dzīvokļus atstājot sarūgtinātus to saimniekus. Mans stāsts ir īss.., respektīvi Jānis noīrēja dzīvokli teikdams, ka dzīvos ar sievieti un bērnu, uz ilgāku laiku. Pagāja pirmās četras nedēļas, kad saņēmu sūdzības no SIA "CDZp", par to ka dzīvoklī esot bijusi divu dienu balle un trokšņošana un nekārtības! Ar vienvārdu sakot piekodināja aizbraukt paskatīties. Kā reiz arī bija pienācis maksāšanas termiņš. Devos uz dzīvokli. Durvis bija izlauztas, dzīvoklī pavērās šausmīgs skats, viss bija totāli izārdīts... drēbes mētājās pa zemi, pudeles, izsmēķi viss pieliets un netīrs! Īsts bomžatņiks. Bet pats Jānis ŠPEHTS pazudis bez vēsts, telefons protams izslēgts.
Gribēju pabrīdināt, lai arī Jūs neiekrītat ar šo īrnieku! Viņš grozās pa Cēsīm, Valmieru un Limbažiem.
Arī es šo personu vēlos sameklēt lai nokārtotu rēķinus par materiālajiem zaudējumiem. Ja Jums ir kāda infomācija lūdzu padodiet ziņu! Viņs telefona numurs bija 20544179 (ja tas palīdz)
Mans e-pasts ir [slēpt]@gmail.com un telefons 29283838
Paldies Jums jau iepriekš!

G garā 16.05.2012

kā var ziņa pienākt no namu pārvaldes?vaitad kaimiņi nesauca policiju?dīvains tas stāsts...ķer nu vēju laukā.

D Dailis Bezvārdis 17.05.2012

tāpēc jau esi garā, ka līdz galvai neaiziet ! Attiecībā uz trokšņošanu man bija tieši tas pats variants, ziņoju namu pārvaldei lai paziņo saimniekam jo dzīvoklis bija izīrēts. Tas nepalīdzēja un tad izsaucu policiju. Protams, var arī secību mainīt.

G garā 17.05.2012

Tavs niks izsaka ko citu...kas nu kam svarīgāks.Lai Tavam pipsim aktīva dzīve.-jo kā lai tāda niecība pašapliecinās:-)))

A Aigarins 18.05.2012

Pisakos par skirejtiesnesi.;]]]1;0 garas laba;]Pipsi sanjemies tacu.;]