Jānis Silinevičš - Slikts serviss

Neiesaku nevienam! Biju elita poliklīnika. Komunikācija ar pacientu 0 līmenī, neko nevar paskaidrot, kas un kā, uz jautājumiem arī īsti nemāceja atbildēt. Plombēšana bija briesmīgākā un dārgākā manā dzīvē, ārsts strādā ļoti agresīvi un neizskatījās ieinteresēts pacienta sajūtās, rokas atbalstītas pa visu seju, berzējot turpu-šurpu, pa visām skropstām, vaigiem, pieri. Par cenu - vairāk kā 100 eiro! Kur tas vispār ir redzēts? ! Par parastu plombu (lai gan pie cita speciālista šajā poliklīnikā man teica, ka būs 50-60 eiro robežās) . Par tik nenormālām cenām ir jābrina pacients, jo ar to tiešām nebiju rēķinājusies. Arī par ko tika samaksāts nav skaidrs, ārsts sarakstīja kaut kādus cipariņus un tik maksā. Pēc plombēšanas vakarā visa smagana uzpampusi (nekad pēc plombēšanas nekas tāds nav bijis iepriekš) . Tas bija lielākais murgs! Neiesaku!

E ELLIO 18.01.2018

Vai būtu labāk,ja ārstam rokas būtu bez atbalsta un finālā Jums savainota lūpa,deguns vai mēle? Tad taču atkal būtu slikti.
Diemžēl Jūs nevarat atvērt muti kā krokodils, tāpēc ārstam ir ierobežots lauks, kurā strādāt, jo sevišķi,ja jārestaurē kāds no aizmugurējiem zobiem.

M MargaritaVs 25.06.2018

Es otrādi, esmu ļoti apmierināta ar J. Silinēviča ārstēšanu, viss akurāti, bez sāpēm, arī implantu liku pie viņa, bez jebkādam problēmām.

Как по мне, так это лучший зубной врач который был за всю мою жизнь.Даже врачи после него удивлялись и хвалили то, как он ставил мне пломбы.
В общем, не согласна.Может просто вам не повезло