www.sudzibas.lv Janis Saicans Naudas aizdevums

Janis Saicans - Naudas aizdevums

Neaizdodiet lielas naudas summas Janim Saicanam no Ziguriem, jo vins 10 gadu laika nav spejigs atdot 25Ls.

G

M Mario 31.08.2009

Ei, tu nost, kaa es rēcu tagad :D:D:D, lai gan no otras puses, njaa 25 Ls liela nauda, reeķini čik Preiļo sīvo pa to naudu varētu nopirkt :D:D:D, tieshaam neaizdodiet tam chalim :D

A Anda 31.08.2009

Viņš tak pat neatceras, ko aiznēmies 10 gadus atpakaļ!

K Kristya. 31.08.2009

jā, neuzticaties arī petķam no 5.stāva, pirms nedēļas šis paprasīja 6.sant., es iedevu, a šis maita, vēljoprojām nav atdevis.
laikam iešu uz tiesu.ko jūs manā vietā darītu.? (:

M Maira 31.08.2009

Ka nav par ko sūdzēties, tad nav par ko :D

E es 31.08.2009

nu bet ja ieslēdz skaitītāju - pa 10 gadiem 25 var pārvērsties nu kādos 2, 5 tūkstoši, man ar viens 12 ir parādā, darba devējs, ieslēdzu skaitītāju un atradu, iedevi infu pareizajiem puikām, un šis gatavs samaksāt 5k lai tikai viņus atsaucu:))

š šeherezade 01.09.2009

Murgs kaut kāds...:)))

M M.Elizabeth 20.06.2010

Business Loan piedāvājums (Apply Now)

Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai jūsu uzņēmuma, lai uzlabotu?, Jūsu Loan Consolidation Parāds, aizdevumi personiskai lietošanai, aizdevumus, kredītkartes, aizdevumus, medicīniskās aprūpes, Auto Aizdevuma, hipotēkas, studentu kredīts, Kredīts jebkādiem mērķiem? e.t.c.Here nāk Labā ziņa ir aizdevums no masveida gada aizdevums piedāvājums, Get aizdevumu 2% procenti gadā, aizpildiet Pasteidzieties tagad un Izmantojot šos datus, ja ir interese, sazinieties [slēpt]@hotmail.com vairāk info gidu.

Ziņas par pieteikumiem
Sakarā,

M. Elizabeth ...

J jame 12.07.2010

Attn:

Jums tiek informēti, ka Jame Hook Aizdevuma fonds ir pašlaik sniedz ārpus aizdevumu privātpersonām, uzņēmumiem un sadarboties struktūrām pieņemamām procentu likmi.

Vai Jūs esat satraukumu vai finansiāli noteikt? Vai jums ir pagriezts pa bankām vai upuriem šo interneta hoodlums vai vēlas, lai nokārtotu savu parādu uz visiem laikiem, šeit nāk lieliska iespēja, jūs varat izveidot savu sapni, kļūt self nodarbināt un pašu savu personīgo biznesa kļūt par uzņēmēju.

Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet mūs Jame Hook Loan FONDS, izmantojot e-pasta adrese: [slēpt]@live.com: vai sazinieties ar mums ar iepriekš minēto informāciju. Mēs garantējam Jums ir pārskatāmas un efektīvus pakalpojumus.

Aizņēmēji Datu informāciju zemāk.
Vārds ...
Uzvārds ...
Nodarbošanās ...
Sekss ...
Valsts ...
Valsts ...
Ikmēneša ienākumi ...
Apjomu, kas vajadzīgs ...
Ilgums ...
Tālruņa numurs ...

Paldies

Mr Jame Hook.

J joe 12.07.2010

es domaju ka JAnim smird dirsa, jo vinjw noslaucija dirsu ar naudinju un tgd smird vel vairak.. ka saka "netiras naudinjas"