www.sudzibas.lv Jānis Ratseps Krāpšana, afērists, naudas izkrāpšana

Jānis Ratseps - Krāpšana, afērists, naudas izkrāpšana

Jānis Ratseps (27.04.1993.) ir persona, kura jebkurā veidā centīsies iedzīvoties uz jūsu rēķina. Krāpšanas gadījums ilgstošā laika periodā. Naudas neatdošana un uzdzīvošana uz cita rēķina. Māk skaisti runāt. Bet tie visi ir meli. Ar laiku pinas savos melos. Bet izmantos jebkuru iespēju tikt pie kārotā. Nes svešas ierīces uz lombardiem.

Un

Jo Joly94 26.11.2019

Papildus informēju, ka personai Jānis Ratseps pk ir 270493-12567, lūdzu uzmanieties no viņa un viņa stāstiņiem, noteikti Jūs apmuļķos.

Ma Marija1978 26.11.2019

Varbūt puisim ir sanācis kļūdīties. Bet nu man viņš izdarīja solīto darbu. Ieteica kā puisis ar rokām prot daudzus darbus uzmekleju, visu sarunājām un visu izdarīja kā nākas.un nebij nekādu problemu

Un Unda5 27.11.2019

Pārāk maz viņu tātad zināt.
Kļūdās vienu! Divas reizes. Bet ne 10000 un krāpj visu kas kustas

Ma Marija1978 27.11.2019

Patiesībā šaubos. Ar to ko sakāt. Atsauksmes dzirdēju ka viss kārtībā un dara ar ka nākas. Man izdarīja visuko ludzu un problēmu nebij arī nekādu.

Ba balins 27.11.2019

Sveiks Jāni, kopš kura laika esi pārkvalificējies par Mariju?