Jānis Kiseļevskis - Plagiats

Piedāvā par maksu uzrakstīt referātus.Bet galu galā izrādās 100% plaģiāts.Ja Jūs gribat tā riskēt, varat paši visu nokopēt,par to neko nemaksājot.Naudu viņš protams par darbiem neatgriezīs,vienkarši gribu pabridināt citus.Maina vārdus,bet parskaitīšanas (banka konts) ir Jānis Kiseļevskis.

Ni

Vairāk sūdzības par Jānis Kiseļevskis

Ot Otis 04.10.2019

Pats neesi domājis sākt mācīties?

Ko KOTUSAKI 04.10.2019

"Plagiats" esi tu, kas grib svešu darbu parādīt kā savējo, tā ka saņēmi pēc nopelniem

Tu Turkey901 04.10.2019

Mēs, savukārt, gribētu pabridināt augstskolu, lai diplomu Jums neizsniedz un sūta uz tirgu kastes krāmēt!

Ar aramiss 04.10.2019

Pamuļki, tu vēl te?...vēl nēesi karoti nolicis stulbais bezsmadzeņu radījums hahahaha...pilnīgs

No Noboby 04.10.2019

Esmu tikai priecīgs par tādu gadījumu. Tev es novēlu tikai sastapt vēl tādus cilvēkus kuri tevi tā apčakarē ja pats nespēj pat uzrakstīt vienkāršu referātu. Par ko tad Tev dot diplomu?

Janis Kiselevskis 05.10.2019

Sūdzības autors ir Alberts Miezis. https://www.facebook.com/alberts.miezis
Inboxā rakstīja ar segvārdu Alberts Beļinskis, laikam centās tā mani nomelnot kāda cita cilvēka vārdā.
Šeit izliekas par Niku K, tāpēc var saprast viņa domu gājienu.
Darbu biju uzrakstījis par Ukrainā esošo karadarbību, nosūtīju, pēc tam viņš sāka pieprasīt naudu atpakaļ, bez konkrēta pamatojuma un draudēja ar neslavas celšanu.

He Helsu 07.10.2019

Zel , ka dzivo krapnieki sini pasaule , bet sini gadijuma pelniti .