www.sudzibas.lv Jānis Grandāns Neuzticams sadarbības partneris

Jānis Grandāns - Neuzticams sadarbības partneris

Iesakām pēc iespējas izvairīties no jebkāda veida sadarbības ar Jāni Grandānu, ja nevēlaties saskarties ar absolūtu bezatbildību, nepārtrauktiem meliem un attieksmi, kas robežojas ar klaju ņirgāšanos.
Mūsu sadarbība ar šo personu sākotnēji noritēja korekti, bet pēc kāda laika sākās dažādi sīkumi-pēdējā brīdī atceltas tikšanās, negadījumi, aizķeršanās. Pēc tam kavējumi kļuva aizvien biežāki, atrunas aizvien dīvainākas, līdz kādā brīdī palika tikai tas, pat bez solījumiem izpildīt norunas. Izmantojot mūsu uzticību, jauneklis ir izveidojis vairāk kā tūkstoš latu parādu un, tā vietā, lai sāktu un to apmaksāt, pat ir atļāvies lūgt aizdot vēl mazliet, lai atdotu citus parādus.

Protams, paši vainīgi, ka gribējām cilvēkam palīdzēt un otrreiz šādu kļūdu nepieļausim. Par saviem līdzekļiem cīnīsimies, bet citiem no sirds iesakām izvairīties no jebkāda veida sadarbības ar Jāni Grandānu. Ar tādu melu un tukšu solījumu gūzmu vēl nebijām saskārušies.

J

S some1 12.02.2014

Kad ieredziju šo rakstu bija skaidrs, ka neesmu vienīgais apkrāptais .. šādus tipus laikam vislabāk ir pamacīt tādā "vīru runā" pretejā gadījumā tik slidens tips ka tikai tukši solījumi un viss.

ieteiktu izvairīties no šī diletanta, tā būs visdrošāk Jums pašiem!

T trezvinik 07.08.2014

Piedāvāju satikties un atrast viņu, lai par visiem kopā pastāstīt ka par saviem vārdiem ir jāatbild.

K kirdiksis 08.11.2014

Riktīgs kretīns un mīkstpēdiņš, kad aizbraucu pie viņa uz māju, iznāca ar bērnu uz rokām, notekti lai nedabūtu pa muti, krāpējs un tukši solītājs, nevienam vārdam ticēt nevar, kā arī tādas pasakas rakstīs uz e pastu un īsziņās, jo telefonu parasti neceļ, nekādā gadijumā, nekādus darijumus nevest ar šito tipu!!! ESAT UZMANĪGI!!!

P pooteriks 11.11.2014

Pilnīgi piekrītu Kirdiksim!Slēpjās it kā slimās mātes, bērna un sievas aizsegā.
Gļēvs, savos melos bez orģinālas izdomas, pilnīgi nekompitents reklāmas nozares jomā, bet sevi pasniedz kā visuzinošs speciālists.80% no dienas, pavada izdomādams un rakstīdams garu garos attaisnošanās rakstus īsziņās.Tajos, kā attaisnojumu, drošu sirdi iepin savu tuvinieku veselības problēmas.Nedēļu paspēlējos un atdevu parāda piedzīšanu cilvēkiem, kuri ar to nodarbojas.Tie gan sūkstījās;ar nepilnu pustūkstoti neesot azarta:).Varbūt vajadzēja apvienoties:)?
Interesanti;vai viņa vecākiem un sievas radiem neerti nav par tādu spīdekli?Ņemt no viņa arī nav ko-mašīna īrēta, dzīves vieta arī, radi arī izrādās nabagi

Nopublicēšu viņa 'zelta domu"lidojumus ar kuriem viņš baro īsziņās.
20/10/2014
Sveiks!Te Janis-...Man pamatnumurs nochakarejies(kā pēcāk noskaidrojās;nr.šajā dienā "nočakarējās" jo nu jau viņa uzmešana pārkāpa krimināllikumu.Par ievērojamu summu tika apkrāpts materiālu piegādātājs)
Nauda ir ienākusi no...Es 36h laikā tieku klāt un tiekamies pie tevis.(kā jau ītam bīīīīznesmenam, banka viņam noteikti ofšora zonā:)un naudu viņam pienes pasta baloži:)

21.10.2014
Darām tā, es šodien neesmu emocionāli runājams.Rita ap 14tiem man jābūt..., būšu pie Tevis arī.Vnk tikko pateica par mammu kko ne pārāk labu.Par gaidīšanu būs vairāk eiro.
Uz manu atbildi ka esmu pavisam netālu no viņa un bankomāts stŗaadā 24h seko fenomenāla atbilde;)
21.10.2014
Es arī šodien netieku pie naudas, VISI KODU KAUKULATORI BIROJĀ.Nekur neesmu pazudis, rīt tiekamies...
(grandāns vēl aizmirsa piebilst, ka..viņa bankas karte ir aizsargāta ar...balss paroli:))Viņš izņemot naudu no bankomāta, pieliecas un ...iečukst tajā-Mums, ar tevi, vienas asinis)

23.10.2014
Atzvanīšu, sodien viss bus kartība
23.10.2014
Sakārtoju visu tā ka bus tavi...eiro piegādāti nākamo 24h laikā(nu punktuāls čalis-gluži kā kossmosa kuģi orbītā laistu)uz ...Atvaino vēlreiz.
32.10.2014
Neesmu riga, tāpēc parskaitiju naudu cilvēkam, kurš dzivo...Kā ienāks, tev aizvedīs.
jānītis bij šokēts, kad uzjautāju tā cilvēka vārdu, uzvārdu un ļāvos uzturēt to spēli tālāk.

UN TAGAD SEKOS grandāna grēksūdze .Laikam manī nevietā saskatīja katoļu priesteri?
27.10.2014
Labrīt!Pēc sestdienas sarunas un vakardienas sms paardomāju dzīvi un tokas sadarīts.Paldies Tev par to .Es līdz3dienai varēšu ar tevi norēķināties.(nu malacis-neteica jau...līdz kura gada trešdienai:))Bez meliem, bez solījumiem.Vienkārši trešdien satiekamies.Man svarūgāks ir dēls, viņadēļ ir jaadara citādāk lietas.Man ir tas, ka es arī ārstēju savas garīgās lietas pie psihoterapeites.Pa reizei noraujos.Un strebju vecus mēslus.
(un te es gandrīz apraudājos.Ne jau aiz žēlabām, .Es vnk.sapratu, ka no tā dauņa pat...orgānus nevar paņemt:)

tikšanās

tikšanās
(v streča na verkah-laikam ar Obamu tikās.Šamējam laikam vzk.bij beigušās)

29.10.2014
Kā ieskries nauda, izņemšu un braukšu pie tevis/
(Audzē jāni vismaz ikru muskuļus, lai naudiņai līdz vari paskriet!)
29.10.2014
(visticamāk tā bij acu aizmālēšana, bet iesp.šamais tā saputrojās parādniekos ka nosūtīja man, vēl kādai nelaimīgajai paredzētu sms)
Esmu citai Ilzei aizskaitījis.Sakārtosim pareizi visu
29.10.2014
Nebija Tev, bet sajāju tikko naudu atkal, tagad strēbju atpakaļ.
29.10.2014
Būs, tieši tagad ar to nodarbojos, lai būtu vissa summa kopā
(Nodarbojies??tobrīd tu visticamāk onanēji)
29.10.2014
Šodien neienāk tas, kam jābūt.(p.s.dauni!.lai kaut kas ienāktu, kaut kas ir arī jāuzražo)
Nesavākšu visu summu līdz vakaram.Saku godīgi(brrr...atbaidošs vārds no tava viepļa)
Daru ko varu un vēl vairāk (iztēlojos:)))Saņemsi visu par nopelnīto.Varu būt jebkur rīt no 12tiem, kur pateiksi.Ja gribēsi varēsi vest uz mežu.
(piedauzīgi skanēja...JA GRIBĒSI:))
29.10.2014
Labi, vakarā 20tos pie marupes skolas, kantora ielā.
(puikiņam bija nozīmēta tikšanās uz kuru neiet būtu nepareiza rīcība)
29.10.2014
es tikko bez auto paliku un plānoju kur un kā tālāk
(nu nebrīnos ka bez auto paliki.Pieķēzītās biksiņās auto izīrētāji neļāva noteikti braukt.Un arī tie padsmit euro tev nebij par ko noīrēt mašīnu)

JĀNIS SĀK JAUNU DZĪVI
30.10.2014
Es rigā neko bez auto nenopelnīšu.Braucu autobusā uz laukiem ar rokām un lāpstu pāris dienas pakapāt un sapelnīt.
(no sievas stringus neaizmirsti aizlienēt)
3.11.2014
Rīt būs nauda par darbiem, šodien vēl strādāju, rīt atgriezīšos rigaa un braucu pie Tevis ar soda procentiem pa taisno.
(dupsis nesāp, jānīt pēc "strādāšanas"?Lauku veči tač brutāli:))

Ir man doma šo nopublicēt kādā sociālajā tīklā.Moš honorārs kompensēs skādi, tikai nezinu ko lai izpalīdzīgajiem cilvēkiem saku.Viņi nesaprot tādas atrunas kā"spasibo, boļše ņe nado"

S saintific86 21.11.2014

+1. Esmu viens no auto iziretajiem, kam shis tips ir parada. Paldies dievam parada summa nav tik liela. ja budu zhelojis vinu, tad summu butu lielaVienkarshi atnemu auto - nav naudas - staiga ar kajam. pa mazam atdod, bet visu laiku stasta pasakas, necel klausuli vispar, tikai sms. ari ir piedavajis aizvest vinu uz mezhu :D. Atvainojos, ja ir gramatikas kljudas.