Jānis Galviņš , Martiņš Galviņš - Krapnieki

Jānis un Martiņš Galviņš dara tagad ļoti professionali, pie mums pastrādāja 3 stundas traktors (tipa līdzināja ceļu), un es redzu, ka viss notiek,
un samaksāju viņam lielo avansu, protams Jānis gribēja dabūt uzreiz visu summu.
Nākamā dienā visu laiku Janis sapulcē, sms teica, ka atbrīvosies tikai nākama nedēļā.
Domājam ar dažiem citiem, kuri uzrakstīja šeit (sudzibas.lv) līdzīgu informāciju ierosināt krimināllietu,

UZMANIGI VIŅI IR KRAPNIEKI !

Tel. Jānim 29696109 Martiņam 29698945

J Janis88 03.10.2012

Arī esam saskārušies ar Mārtiņa Galviņa krāpnieciskajām darbībām - 2011.gada septembrī paņēma naudu bruģēšanai nepieciešamo materiālu iegādei un pazuda. Solījumi atgriezt naudu kļuva par mūsu regulāru sarunu tematu. Esam bijuši arī pie viņa vecākiem (kur dzīvo arī viņa atvase), bet bez rezultātiem. Tagad pa to pašu tālruņa numuru (!!!) stāsta ka esam piezvanījuši kādam Andrim no laukiem, ka tādu Mārtiņu viņš vispār nepazīst, balss tā pati!
Gan noķersim - pēriens būs pamatīgs.

L leksa_777 11.10.2012

Janis88, Uzraksti lūdzu man uz e-pastu, spiež uz aleks_777 un tur būs iespēja atsūtīt message, Es atpakaļ uzrakstīšu ļoti svarīgo informāciju.