JĀNIS GALVIŅŠ - Jānis Galviņš

Jānis Galviņš nodarbojas ar naudas izkrāpšanu,ievietojot sludinājumus ss.lv,viņa tel.nr.25221669 un 25354575

U

E Eriks Kravcuks 20.11.2014

Vēl aizvien Jānis Galviņš turpina savas krāpnieciskās darbības, šoreiz viņš ir pamatīgi ieberzies, jo izkrāpis pamatīgu naudas summu, ir uzsākta krimināllieta un viņam draud reāls cietumsods. Lūdzu atrakstiet visi, kas trāpījuši viņa nagos. Vai reāli kādam izdevās atgūt savu naudu? Varbūt kāds var ko labu ieteikt no savas pieredzes. lūgums atrakstiet man message

C cheshire 24.10.2016

Aktuāls vēl šobrīd, mēģina krāpties ar maksājuma uzdevumiem (vnk print screen sagatavei)
speciāli sagatavo maksājumu brīvdienās, jo tos var atcelt, vēlas tieši brīvdenās saņemt lietu no ss.lv, un solās, ka nauda ienāks pirmdien no rīta, bet patiešibā, nē. maksājuma uzdevums ir neīsts. zvana no telefoniem
T: 24780721, otrs cilvēks T: 26735268