Jāņa Rozes Grāmatnīca - Uzskrūvētas cenas

Labdien! Runājot par Jāņa Rozes grāmatnīcām aizmirsāt pieminēt uzskrūvētas cenas. Ja jums vajadzīga grāmata, vispirms noskaidrojiet, kādas izdevniecības tā ir. Un droši ejiet uz izdevniecības veikalu (ja tāds ir). Cenu starpība ir viegli pamanāma. Īpaši svarīgi ir ieekonomēt, ja ģimenē ir skolnieks.

I Irina D 11.03.2008

Чрезмерно недовольна этим магазином!

В торговом центре "Олимпия" в январе 2008 нами была куплена книга "Do it in Latvian" за 20 ЛВЛ, к ней прилагаются 2 кассеты/2 диска. Но они нам предоставлены не были. В следующий раз, прилетев в Ригу, (мы не живём в этой стране) мы отправились в магазин. Указали продавщице на "проблему" она сослалась на отсутствие "главной" и не имение информации о том что у них есть, а чего нет. Таким образом, потратив в ожидании пол часа, мы ушли не слона нахлебавшись. Отправились в "Ориго" (торговый центр) за положенными нам дисками. Там их не оказалось так же. Я позвонила в главный магазин, что на К. Барона. Потратив свои деньги, (т.к. предполагаю, что предоставить информацию о своей продукции и её наличии всё таки должен магазин, а не я должна её разыскивать! Продавщица должана позвонить и прояснить для покупателя ситуацию, а не покупатель!) и время мы отправились в главный магазин, где таки диски оказались в наличии. НО! Их нам не продали без книги.

На самом деле это вина магазина, и они должны были не только отдать нам диски, но и подарить корзину с фруктами за наше беспокойство и их ошибку! В жизни же всё оказалось совсем не так. Мы были готовы даже доплатить за ИХ промах/за диски, но нам было велено купить ещё одну книгу! Неслыханная наглость заплатить 40 латов за то, что стоит 20! Неслыханная наглость продать только левый ботинок и требовать деньги за пару, не желая продать правый! Очень и очень недовольна сервисом!

Летом (когда в следующий раз прилетим в Ригу) мы вернём книгу назад, получим наши деньги и купим её же с дисками, но уже наверное в другом месте! Если же они её не возьмут (а они могут по всей видимости), за отсутствием чека (он за пол года может 10 раз потеряться) я её им просто скормлю!

T Tar 11.03.2008

=) Ne nada paaaritsja, et vam milo4ka ne evropa a svobodnaja latvija v ekonomi4eskom krizise. Samim nuzhno bytj na 4eku i vse proverjatj.

I Irina D 08.04.2008

1. я вам не милочка.
2. покупатель всегда прав.
3. мне, извините, всё равно, свободная Латвия это или занятой Гондурас.
4. принцип "сам дурак" со мной не работает.
P.S. писать транслитом - дурной тон. Исн'т ит?

L Linda 23.05.2008

Šajā gadījumā vainīgs bija "Jāņa Rozes" veikals t/c "Olimpya". Nesaprotu, kāpēc sūdzības tekstā minēts, ka Irina disku pēc tam meklēja JR veikalā "Origo", tāpat arī veikalam Kr. Barona ielā ar šo gadījumu nebija nekāda sakara, jo katrs veikals atbild tikai par savām kļūdām!!! Pircējai vajadzēja uzreiz griezties JR veikalā t/c "Olimpya" un noskaidrot šo jautājumu.

L Linda 23.05.2008

Un par uzskrūvētajām cenām - ne jau tikai JR grāmatnīcās tās ir uzskrūvētas!!! Runājot konkrēti par mācību grāmatām, protams, JR veikalos tās ir diezgan dārgas, jo šis apgāds mācību grāmatas tikpat kā neizdod un, protams, ka, piemēram, Zvaigznē tās ir lētākas, jo Zvaigzne lielu daļu no mācību grāmatām izdod paši. Bez tam, ja vēlas lētāk iepirkties, protams, ka jānoskaidro grāmatas izdevniecība. Ja pircēji paši tā nedara, tad nevajag bļaut par uzskrūvētām cenām!

I Irina D 30.05.2008

Поясняю.
Что диск идёт в приложении (бесплатно) мы узнали только в самолёте.
Вернувшись в Ригу мы были готовы этот бесплатный диск КУПИТЬ!
В магазине "Ориго" к этим книгам (которые на тот момент всё ещё продавались) дисков/касет не было(!), нам посоветовали (продавцы магазина) отправиться в другие торговые точки этой сети в надежде их найти). Так мы дошли до главного магазина, где нам отказали в ПРОДАЖЕ БЕСПЛАТНЫХ дисков, а предложили купить ещё одну книгу. Диски/касеты как оказалось есть только в магазине на К. Барона.
НОНСЕНС!

L Laura 30.05.2008

Mani apbēdināja Jelgavas Pilsētas Pasāžas Jāņa Rozes grāmatnīca. Nopirku grāmatu dāvanai, bet nejauši uzzināju, ka personai, kurai gribu dāvināt, tāda jau ir. Lūdzu, vai nevar apmainīt.
Atteica.. Protams, ka viņiem nav tāds pienākums, bet žēl, ka nevar sniegt klientam roku pretī. Es taču apmainīt gribēju, ne jau naudu atpakaļ.

D deutscher 30.05.2008

Das ist sehr traurig, dass ich kann hier diese Situation beobachten! Was fuer ein Staat und wo guckt Ihre Betriebs-Kunden-Dienst? Boikotieren Sie dieser Geshaeft!

C clarisa 30.05.2008

Deutscher ir problēmas ar vācu valodas gramatiku, būtu labāk rakstījis dzimtajā valodā...bet Roze ir dārga grāmatnīca, te var tikai piekrist...

S sinepe 24.10.2008

mūsdienās nekas nav lēts. un Latvijā patiešām jāskatās pašiem, neviens daudz nelīdzēs, ja pircējs nezina.
par tiem bezmaksas diskiem... tur vainīga var būt arī izdevniecība, kas šos diskus neatsūtīja vai arī tas bija komplekts BEZ DISKIEM, tādā gadījumā pārdevējs var arī nezināt, ka tie eksistē, it īpaši, ja strādā pavisam nesen.

uzskatu, ka sentence "pircējam vnm ir taisnība" ir īstākā vergu sabiedrības devīze, jo taisnība ir cilvēkam, kas var to pierādīt, nevis, piemēram, bļaustīgam idiotam, kuru neapmierina pārdevējas atbildes tonis vai acu skatiens. ja jau tā ir apkalpošanas sfēra, tad te bez šaubām darbojas arī cilvēciskais faktors.

R Rumba 01.11.2008

Es ar prieku pamanīju, ka pašas J. Rozes nākamā gada laika plānotāji Maximā ir par pusotru latu lētāki, nekā J. Rozes grāmatnīcā.

E Elīna 04.11.2008

Nu tīrie jokdari, man izskatās, ka jūs gribētu, lai Roze dārgi iepērk un lēti pārdod. Kur tad tādi ekonomikas likumi ir spēkā? Kā tad var pastāvēt grāmatnīca, kura neko nepelna? Paši taču gribat pelnīt, vai tad ne? Par naudu taču strādājat, vai arī par velti?
Es ar J. Rozes grāmatnīcu esmu pilnīgi apmierināta. Ļoti labs sortiments un zinošas darbinieces, vismaz Kr.Barona ielā, kur es iepērkos. Tikai viena iebilde - veikalā ir pārāk karsts, ja pircējam biezāks mētelis, gribas ātri laisties laukā. Varbūt maigāk kurināt.
Lai veicas Rozes grāmatnīcai!

E Elīna 04.11.2008

Deutscher, steidzīgi uz vācu valodas kursiem! Kas par vainu, skolā nemaz neesi gājis? Es, pavirši pārlasot, saskaitīju 11 kļūdas!

E ES 27.07.2009

Es Jāņa Rozes grāmatnīcā sen vairs neiepērkos, jo citur ir lētāk. Dārgi plēš...

E Epstein 27.02.2010

2. покупатель всегда прав
Prav togda kogda jest povod. a nevsegda. privikli ctob vam z..u lizali.

J Jānis 17.06.2010

Ilgāku laiku strādāju mazā izdevniecībā un darba ietvaros, protams, sadarbojamies ar Jāņa Rozes grāmatnīcu, kas izplata mūsu grāmatas.

No malas novērtējot uzņēmumu varu teikt, ka patiesībā, neraugoties uz sīkām nebūšanām, kas minētas šajā portālā, uzņēmums darbojas veiksmīgi un ir ļoti sakarīgs sadarbības partneris. Turklāt, zinot arī iekšējo atmosfēru - ļoti cilvēcīgs uzņēmums - attieksme pret darbiniekiem ir labāka kā citos izplatīšanas tīklos (Maximās, Rimi utt). Savā ziņā līdzīgi kā ar JR, var attiecīnāt uz Valteru un Rapu.

Kas attiecas par grāmatu cenām, ir vairākas lietas ko var norādīt:
1) grāmatu izmaksas kopumā - salīdzinoši augstās grāmatu cenas Latvijā var skaidrot ar tirgus īpatnībām - salīdzinoši mazs lasītāju loks, kā rezultātā grāmatas izdošanas izmaksas uz vienu vienību ir augstākas, lai izdevējs atpelnītu telpas, darbinieku algas utt.
No otras puses lasītāju loka kulturālās iezīmes - vecāka gadagājuma cilvēki izvēlas ņemt grāmatas bibliotēkās - sekundārais patēriņš.
Savā ziņā veidojas cenu spirāle - grāmatas ir relatīvi dārgas, jo tās maz pērk, un tās maz pērk jo ir dārgas utt. Vārdu sakot - šī biznesa neizbēgama sastāvdaļa.

2) Tirgus segmenti - protams, ka Zvaigznes ABC izdotās grāmatas JR maksās dārgāk, kas attiecas uz pārējo izdevniecību grāmatām (kuram nav savi veikali), vidējais uzcenojums neatšķiras. Domāju, ka izplatītājam ir tiesības noteikt pienācīgu uzcenojumu, lai varētu arī izmaksāt pietiekmi normālas algas, cik nu tas mūsu ekonomiskajos apstākļos ir iespējams.

Tīri personiski par iepirkšanos JR grāmatnīcās - ļoti atsaucīgi pārdevēji - zinoši un izpalīdzīgi.

Uzņēmuma vēlu tikai to labāko!

Предлагаю вам для продажи через сеть аших магазинов Вечный Календарь (Календарь Тысячелетия) на 1900-2100 годы. Формат календаря А5 и А4 Отпечатан на плотной мелованной бумаге, двухсторонний, с одной стороны изображение (картинка, с другой стороны сам алендарь. По календарю можно определить любую дату на 89 лет вперёд и 111 лет назад. Высылыется почтой по 400 шт календарь форматом А4, по 200 шт календарь форматом А5 или по 1000 шт календарь форматом А5. Стоимость- 1.20. USD ЗА КАЛЕНДАРЬ а5 И 1 ДОЛЛАР ЗА КАЛЕНДАРЬ а4. сТОИМОСТЬ ДОСТАВКИ ВКЛЮЧЕНА. тАМОЖЕННЫЕ ПОШЛИНЫ, ЕСЛИ ОНИ ИМЕЮТСЯ НА ПЕЧАТНУЮ ПРОДУКЦИЮ ЛЕЖАТ НА ПРИНИМАЮЩЕЙ СТОРОНЕ. оПЛАТА ПРЕДВАРИТЕЛЬНАЯ. вОЗМОЖНА ВЫСЫЛКА ПАРТИЯМИ ОТ 200 ШТУК. А5 ИЛИ 400 ШТ А6. дЛЯ ПРЕДВАРИТЕЛЬНОЙ ОПЛАТЫ МОЖНО ПЕРЕЧИСЛЯТЬ ДЕНЬГИ НА РУБЛЕВЫЙ СЧЁТ В НАШЕМ БАНКЕ ИЛИ ВЫСЫЛАТЬ НЕПОСРЕДСТВЕННО ПЕРЕВОДОМ НА ИМЯ мАКАРОВА СЕРГЕЯ ВЛАДИМИРОВИЧА ПО АДРЕСУ: рОССИЯ, рЕСПУБЛИКА КАРЕЛИЯ, ПЯЛЬМА, ПЕР.ОКТЯБРЬСКИЙ 7, КВ.4 рАБОТАЕМ ЧЕСТНО. сАМ ИЗ лАТВИИ, ГОВОРЮ ПО лАТЫШСКИ. тЕЛ. +7-911-410-72-98

B Bai 24.01.2013

Nekad ne par vienu neesmu sūdzējusies, vienkārši nākošreiz eju iepirkties citur.
Bet šoreiz nevarēju nepadalīties ar savu sāpi! Mani jau sen tracina Jūrmalas Rozes grāmatnīcas pārdevējas, attieksme sliktāka kā padomju gados, bet ko lai dara, ja citu grāmatnīcu šajā rajonā nav. Gribēju nomierināties un aizmirst, bet vēl nav izdevies. Stāstu visiem draugiem, paziņām, klientiem, bet vēl ar nepatiku atceros šo gadījumu.
Pirms vairāk kā nedēļas nopirku grāmatu, kas iepriekš bija izpārdota un ar sajūsmu parādīju vīram, kurš tur pat RIMI pie kases maksāja par pirkumiem. Izrādījās, ka arī viņš tikko to nopircis. Pēc minūtes biju atpakaļ grāmatnīcā uz smiedamās stāstīju par šo gadījumu un lūdzu paņemt to atpakaļ vai atļaut nopirkt citu ... tālākos pazemojumi, kauninājumi, ieteikumi kādam to uzdāvināt, pagaidīt, kamēr apkalpos citus klientus, pēc tam saskaņošana pa telefonu ar priekšniecību, kura jāpagaida kādas 30 min. kad atgriezīsies no pusdienām, ...
Protams, pēc 20 min. es to neizturēju un aizgāju, knapi čeku dabūju atpakaļ.
Vēlāk uzzināju, ka viņiem tiešām nav pienākums ņemt atkakaļ preci, un es lieki esmu sevi uzvilkusi. Ja pats preci esi veikalā saņēmis un tā nav bojāta, tad Latvijā likums saka - pats vainīgs!!! Laikam iepriekšējā pieredze citur, kad jebkuru bērnu drēbīti apmaina pret lielāku vai mazāku vai atgriež naudu atpakaļ, bija pieradīnājusi dzīvot citā pasaulē:( Nevaru iedomāties, ka mani darbinieki varētu tā izturēties pret klientu!
Diemžēl neesmu vienīgā neapmierinātā. Gandrīz visi, kam šo stāstīju, atzina, ka Jūrmalā uz Rozes grāmatnīcu iet kā pie zobārsta. Slava viņu administrācijai, kas šādus darbiniekus pacieš un maksā algu - par dažiem bezdarbniekiem mazāk!:)