www.sudzibas.lv J. Puriņa Izmāna naudu no maka bet jēgas nav

J. Puriņa - Izmāna naudu no maka bet jēgas nav

Labdien mīļie cilvēki.
Vēlos Jūs brīdināt no J. Puriņa un viņa bandas. Nevēlos īstenībā pat rakstīt viņa vārdu ar lielo burtu bet nu labi, nepalikšu tik pat zemiska kā viņš. Mokos ar muguras sāpēm jau diezgan pasen, bet pagājušo gad oktobrī sagrāba tā pa nopietnam. Protams visas bildes un datori nu beigās diska protrūzija, ar to var sadzīvot. Nu rehabilitācija, mašžas uzlabojumu nav. Visu šo pusgadu zāles esmu ēdusi vairāk nekā gaļu. Zēga nav. Redzēju reklāmu aizbraucu pie tā šarlotāna(tagad to zinu) uz konsultāciju. Noklaus;ijos kas viņam sāp par ko strādāja viņa tēvs un beigu galā man vajag operāciju jo tie diski tur tākā traucē un to visu jau vajadzējis darīt vakar. Galva baigi reipst . turpinājums sekos.

š

š Šoks 21.04.2011

Nu tā, liekam jaunu bildi iekšā. Šodien jau jūtos labāk jo divas dienas nav bijušas Puriņa labās un zelta vērtē sistēmas. Šā gada 15. aprīlī aizbraucu pie, kā jau minēju "slavenā" doc. Puriņa. Nu tad tur bij bla bla bla jātaisa oper;acija, no kuras es atsacījos uzreiz, jo biju dzirdējusi ka viņam ir skandalozas lietas. Bet nu lūk reklāma nostrādāja, par laimi un nelaimi man.
!5. aprīlī man noņēma asinis analīzes, tūlīt pēc asins noņemšanas man sāka laist kaut kādas sistēmas it kā tiem diskiem un muskulī ielaida to osteohondrīnu un laikam bilirubīnu. Pie manis nāca jau spricītēs ievilktiem šķidrumiem. Kad protestēju, vēlējos zināt ko man laiž muskulī un lai nāk ar aizvērtām ampulām lai es redzu kas tas ir, tūlīt bij kkādi stulbi attaisnojumi, ka tas neesot higiēniski. IDEOTISMS!!! Man škiet, ja es par 5 dienām kuras es speciāli braukāju no Valmieras uz Rīgu un atpakaļ samaksāju vairāk par 1100 LS man ir tiesības prasīt lai rāda ko man šprīcē. Tajā pašā pirmajā dienā tūlīt pēc sistēmām biju galīgi apdullusi eju ārā no savas palātās lai dotos mājās mani pasauca grāmatvede un sacīja ka jāparaksta līgums, pabāza man to zem deguna, es dulla kā muša mēģināju līgumu izlasīt bet sapratu ka tas nebūs iespējams JO GALVA REIBA UN PROTAMS PARAKSTĪJU. Atbraucu mājās sāku lasīt ļīgumu, tad sapratu, ka esmu sarāvusi tādās auzās!!! Dienā man tagad bij jāmaksā 125 LS par kkadiem med. pakalpojumiem, kad jautāju kas sastāda šo milzīgo summu NEVIENS MAN NEVARĒJA ATBILDĒT. Bet līgums parakstīts un punkts.
Es pavadīju piecas dienas, augstākais 4 stundas dienā netīrā, putekļainā palātā par 125 LS, murgs, bet es apzinos pati vainīga. Tādēļ gribu lai cilvēki ieklausās, lūdzu pirms meklējiet speciālistu nemeklējiet to caur Puriņa neiroloģisko klīniku, meklējiet tiešos kontaktus ar speciālistiem.
Epopeja turpinās. Tās pašas dienas vakarā, Tas ir 15 aprīlī Asins analīzes uzrādīja aizdomas par Laimas slimību. Man nemainīja ārstēšnas kursu visas 5 dienas. sāku justies vēl sliktāk kā jutos pirms "Labajām"sistēmām. Man pat neiedeva norādījumus lai es aizeju nodot asinis vēlreiz uz inf simn. Es pati aizbraucu un nodevu asinis tagad gaidu atbildi. MURGS eS VARĒTU RAKSTĪT UN RAKSTĪT BET MAN ATKAL SĀK REIBT GALVA. lŪDZU CILVĒKI NEUZTICIETIES TAM ...vĒLĀK PIEVIENOŠU LĪGUMU AR VISĀM CENĀM, VARĒSIET PAŠI SPRIEST. eS

S sinebur 27.02.2012

Vispār osteohondrīns palīdz, tas ka pie Puriņa viņš ir zelta cenā piecas ampulas kopā ar pribambasiem iesmērē 1100 lvl, viņš taču strādā žīdu slimnīcā.Osteohondrīna cena vācijā 12 eiro ampula, varu palīdzēt.

K KPD 09.05.2013

Reālā apzagšana! Pierakstījos uz konsultāciju, uzprasīju cenu, teica 15LS. Nerunājos par to, ka vienā konsultācija izrādījas iekšā ir divas, tātad 15*2=30 Ls. Beigās čekā parādījas klīnikas pakalpojumi 40 Ls. Palūdzu paskaidrot, kas tas ir, paskaidrot man īsti nemācēja.

V vizma 12.10.2013

Pirms sper kāju medicīniskā iestādē, izlasi, kas ir rakstīts uz izkārtnes! J.Puriņa klīnika ir PRIVATKLĪNIKA! Tātad arī cenas ir tādas, kā jebkuros citos privātuzņēmumos. Kāds sakars ar žīdu slimnīcu? Privātklīnika atrodas pēdējā sestajā stāvā.
Man tikko šajā klīnikā veica muguras operāciju un es atkal varu justies dzīvespriecīga, jo mana flegmātiskā ģimenes ārste mani divus mēnešus "marinēja" uz pretsāpju tabletēm. Kaut gan lasīja Linezera slimnīcas izrakstu, kur bija rakstīta diagnoze- disku trūce. Pateicoties J. Puriņa profesionālismam un spējai ātri pieņemt lēmumu un ļaut pašam pacientam pateikt pēdējo vārdu, man ir izglābta labā kāja. Jā, es zināju, ka tas izmaksās dārgi, bet man ir paveicies ar tuviniekiem un draugiem.

K Kristīne Auce 24.10.2013

puriņš jau sen pats neko nedara. Vizmai ir paveicies elksniņš ir bijis skaidrā kad operējis vai arī- labi salāpījies ne par maz ne par daudz :)

S slimnieks 28.10.2013

Pilnīgi naudas kāsēji. Nekā svēta. Sāpēja nežēlīgi roka. Puriņs teicās, ka vainīga mugura. Izoperēs- trīs zaķi ar vienu šāvienu. Parakstījos. Nekādas jēgas. Toties tagad zinu, ka rokai un jostas daļai nav nekāda sakara, nauda uzdāvināta, roka sāp, mugura operēta un atkal vecā kaite. Krievu laikā pie sienas pieliktu... MAITAS

P Pūriņu rēgs. 08.04.2019

Jo pac tur viju tīko. Un te vis taisnīgi aprakstits