www.sudzibas.lv IZZI viszemākais pakalpojumu

IZZI - viszemākais pakalpojumu

Biju dzirdējis par "Izzi" zemo kvalitāti, nu esmu saskāries patiešo. Cepuri nost izplatītājiem- mēle īstajā vietā. Mums bija nepieciešams internets un kabeļtelevizija- rezultātā ir pilna pakete- un nervi manāmi sašķobījušies.

Esmam bijuši arī Baltkom klienti, ir ko salīdzināt.

Sākšu ar mājas telefonu, 1, 5 mēneša laikā pakalpojums bija pieejams labi, ja divas dienas, pasūtot mājas telefonu vienīgais ko iegūsiet- rēķinu par abonēšanu- ne pakalpojumu. Piekam izrādās modēms ir jāpārstartē katru dienu- par ko netiku brīdināts.

Internets- teikšu kā ir "Bites- Vodafone" ir ātrāks un drošāks par "izzi" piedāvāto 100 mbit/s, iesledzot datoru, nekad nezini- strādās vai nē, kurā brīdī atslēgsies.

Digtv- kanāli angļu valodā- nav tulkoti - signāla kvalitāte zem vidējā, ja ārā stiprs vējš- 80% tv nestrādās.

Kā jau vienkārši ļauži, pirms parakstīšanas līgumu neizlasa- tad kad vēlējos atteikties, izrādās IZZI neatbild par sniegto pakalpojumu kvalitāti, praktiski, jums ir pienākums maksāt, bet viņiem nav jāsniedz kvalitatīvs pakalpojums.

Pa servisa numuru vienīgais ko spēj pateikt - izraujiet dakšiņu no kontakta uz 10 min., sistēma pārstartēsies, un tā var raustīt līdz balkvēlei, jo neviens nepaziņo, ka sistēma tiek uzlabota, plānotās stundas laikā- uzlabošana ilga četras dienas, lai veiktu pāreiķinu, par nesaņemto pakalpojumu, jāraksta iesniegums un jādodas uz ieriķu ielu.

R

B Baņkieris 26.11.2009

Es paņēmu Lattelekom 'Mājas paka 3" un jau trešo gadu lietoju! Nekādu problēmu, nekādu traucējumu!
Šajā pakā ir tālruņa līnija (sarunas Lattelekom tīklā bez maksas), intrenets (ātrums 10 Mb/s, pēc pusnakts sasniedz ātrumu līdz 100 Mb/s), interaktīvā televīzija (standarta pakā 30 kanāli, lielākā daļa kanālu tiek tulkoti) un tas viss par 30Ls mēnesī!
Nemokaties, bet pārejiet uz Lattelekom, nekādu problēmu nebūs! Tagad pat var pieteikt pakalpojumu bez tālruņa abonēšanas!

A AK 26.11.2009

Pilnīgi piekrītu! Izzi internets ir nekam nederīgs, nevienā brīdi nevari būt drošs, ka internets strādās! Ja arī tas strādā, tad bieži tas ir lēns bez gala.

A axxc 02.12.2009

Ar decembri bez briidinaajuma atsleedza 6 kanaalus! Kad vinjiem luudz piesleegt atpakalj, piemeeram, viasat sport baltic tad to izraadaas nevar.. atsleegt var bez briidinaajuma, a lai piesleegtu man kaut kur jaabrauc un kaut kaadu apkalposhanas centru un jaaraksta iesniegumi. Lai gan visu laiku ir maksaats reekjins bez nekaadiem kaveejumiem par lielaako digitaalo paku.

Pilniigs murgs! Nevienam neiesaku!

Un kvalitaate arii ir d*rsaa pilniigaa, un taa jau visu laiku.

P.S. Bet nu kaa var neizlasiit liigumu vai uzkjerties uz tiem pajolinjiem kas pa maajaam apkaart staigaa, to gan es nesaprotu..

K Kristīne 11.12.2009

Tagad saskāros arī ar interneta problēmu, man ir jāgaida nedēļa meistaru kas atbrauks un novērsīs šo problēmu. Tas ir murgs.