www.sudzibas.lv IZZI Pakalpojumi

IZZI - Pakalpojumi

IZZI ir viss sliktākais no visa kas man ir bijis... Atnāca uz majām izzi aģents piedavāja 3men bezmaksas inet tv... pēc nedelas ieradās i net un tv meistars! 2vi krievulēni! savilka mega lielus un nesmukus kabeļus! pēctam sākas problēmas ar to ka piespraužot pc tas jakonfigurē,un vel visada putra,tad tv ik pec kāda laika japarskenē programmas! trakotā zvanu uzmākšanās no izzi! Ar to viss nebeidzās! zvanu ka velos atteikties! Drīz vien bija klāt nejauks kungs.panēma tv moduli. neviens resnos un nesmukos vadus pat nenovāca pat ar lielu uzstajību! talāk sakās ka atnāk mistisks rēķins par izzi pakalpojumiem.... tad zvans no izzi ka jaraksta uz lapas un jaskenee janofotografē un jasuta viniem iesniegums!kas nez būs nākamais... Neiesaku nekad nevienam saskarties ar šo kompāniju! Pirmstam ar draugi teica ar viniem nepinies! paklausiju un nu iekūlos putrā!

U

R ri4y 20.06.2013

Latvijas likumdošanā ir rakstīts, ka nepietiek ar mutisku līguma laušanu, bet jābūt arī oficiālam papīram, tu taču parakstījies kad noslēdzi ar šiem līgumu? TAD ARī JāPARAKSTāS KA ESI IZBEIDZIS ATTIECīBAS.

Dookie 27.06.2013

Ну все правильно, отключение только на основании заявления. Это, бля, такая большая проблема??? И кто тебе обещал, что провода они должны убирать при отключении? Надо было думать сразу, когда соглашался на бесплатный интернет. Скупой платит дважды