www.sudzibas.lv IZZI nesniedz kvalitativus pakalpojumus

IZZI - nesniedz kvalitativus pakalpojumus

... jau no pasa liguma parakstisanas briza kompanija IZZI parkapj noslegta liguma(...par kvalitativu telekomunikacijas pakalpojumu piegadi) nosacijumus, respektivi, regulari nedarbojas uzstaditais talrunis... jau vairakkart izsauktais meistars no kompanijas IZZI nevar salabot esosos sakarus, ka ari pec kartejas modema nomainas talrunis joprojam kluse...vairakkart griezoties pie operatora sekoja viena un ta pati atbilde, varbut nakosreiz sanaks atrisinat problemu...sakara ar to, ka regulari netiek pilditi noslegta liguma punkta nosacijumi, par kvalitativu telekomunikacijas pakalpojuma sanemsanu, un neredzot jegas talakai sadarbibai nolemu atteikties no sadarbibas uz ko savukart IZZI parstavis nelaipni noradija par esosajam sankcijam liguma lausanas gadijuma 100 latu apmera.Jautajums paliek, vai griezties tiesa, vai gaidit kad IZZI apvienosies ar kadu lielaku telekomunikaciju operatoru, kas savukart v a r e s nodrosinat kvalitativus pakalpojumus.

E

L LOTO 03.08.2010

Pēdējais laiks atkratīties no tā IZZI. Iesaku sākumā parunāt ar kādu gudru juristu, vai ir nozīme griezties tiesā, vai tas nesanāks vēl dārgāk kā 100 Ls. Kad tiksi vaļā, apsver iespēju par Viasat. Cilvēki gan sūdzas, bet es nesaprotu par ko, jo man gan tīri labi patīk. Katrā ziņā ekonomiskā paka ir pieejama ikvienam ;)

L lauris 03.08.2010

Loto, slepenas viasat darbinieks, tik aizmirts piebilst ka Viasatam ligumsodi var but lidz 300ls, ko ari nacas samaksat manam darugam lai izbeigtos si murgaina televizija :), sudzibas iesniedzejam, silti iesaku apmeklet vinu biroju un meiginat runat par atteiksanos tad pec manas pieredzes vini kustas krietni atrak un parasti problema tiek atri atrisinata, ta bija manai vecmaminai pljavniekos, kad bija problemas ar telefonu, aizgaju pie viniem parunajamies pec tam atbraca kad sakarigs calitis no viniem, diemzel vardu ne atceros visu paradija un salaboja, bet lidz tam ari bija daudzas zvanisanas

M Mārtiņš 31.08.2010

Jā, nu man arī bija IZZI, nācās vien maksāt tos 100Ls vai pareizāk sakot 99 vai cik... hmm.. jau esmu aizmirsis jo tas bija sen... jau labu laiku, kā pārgāju uz Viasat un esmu apmierināts - tie ir kvalitatīvi pakalpojumi! Un kanāli arī ir lieliski, nu vismaz Zelta paketē, par citām nezinu..