www.sudzibas.lv IZZI klientu serviss

IZZI - klientu serviss

tikai nesen man mājās ir elektronisko sakaru pakalpojumi- IZZI!!! agrāk bij Lattelekom, nebij nekādu problēmu, bet tā kā piedāvāja cipa ko labāku, tad izvēlējāmies pāriet uz Izzi...- rūgti nožēloju, kopš tās dienas internets nenormāli velkas, mums nav visi solītie 100 kanāli, šodien vispār atnācu mājās, nestrādā ne internets, ne telefons parastais, zvanu, prasu kas par lietu, man liek pārrestartēt modēmu..kāpēc vsp kkādas tādas problēmas ir ?! dusmas vnk! labi..tas vēl tā...bet klientu apakalpošanas serviss vsp ir zem katras kritikas, svētdien tika izsaukts meistars..neatnāca..! un nemaz nepaziņoja, ka nebūs, vnk sēžam mājās kā stulbeņi un gaidam...šodien atkal bija jābūt klāt meistaram...un atkal sēžam kā stulbeņi, jo meistars tā arī nav atnācis.. [slēpt]@ zvanam un prasam, vai tiešām nevar piezvanīt mums laicīgi un pabrīdināt-atvainoties, ka nesanāks kā bija plānots..un tamlīdzīgi?! atsakos no viņu pakalpojumiem sniegtajiem, tas taču nav normāli...cilvēki, nezaudējiet un netērējiet laiku ar šo ESPS IZZI!!

K klinta 22.09.2009

Lietoju izzi! super, visi kanaali un aatrs nets!!! paldies izzi!!! suoper, un kvalitaate ideaala!

A anonīms 23.09.2009

Izzi kabeļtelevīzija pēdējā laikā reāli iesūkā. Ik pa laikam pazūd vai "uzkaras" kāds no kanāliem. Nokrišņu laikā daudzas programmas rāda nekvalitatīvi. Par internetu nezinu, jo negrasos to pie Izzi abonēt.

O Olga 23.09.2009

Internets - super. TV - nu jā, brīžiem ir kā ir - pazūd kanāli (nav savienojuma, atbildes no servera utt), telefons - iesūkā, jo pazūda dirsā savienojums, vajadzēs zvanīt, laikam ar modema vaina

B biksis 23.09.2009

Nu šitā uz sūdzību var atbildēt tikai IZZI darbinieki lai cilvēkus maldinātu un pievilinātu...

U Uldis 31.01.2010

Biju IZZI 5 gadus. Nē, laikam mazāk. 5 gadus esmu šajā dzīvoklī un provaiders bija Ultracom. Tad to IZZI pārpirka. Un katru otro mēnesi brīvdienās -5, 6, 7-dien nebija interneta. Jā, palīdzības telefons laipni atbildēja, precizēja, vai vaina nav datorā- pirmās 3 reizes klausījos, tad sapratu, ka NAV DATORA VAINA !!! Jā, pirmdien, otrdien defektu novērsa. Bet darba dienā darba laikā mājas internetu kaut kā nevajag...un tad atkal nedēļas nogale bez interneta, kad tas degoši vajadzīgs un kad puspasaulei apsolīts ka brīvdienās visu izdarīšu un uz e-pastiem atbildēšu...Kādas 5 reizes šādi solījumi, ka tas vairs neatkārtosies, bet tik un tā atkal...Tagad esmu pie BALTKOM. Maksāju kopumā par 10, 25 Ls mazāk, lejupielāde 1, 8 megaBAITI un arī brīvdienās. Lai IZZI uzkaras ar tādu servisu. Ja jums biezs maks, stipri nervi un necilas prasības, ejiet uz IZZI.
P.S. Un viņu palīdzības telefons nav Lattelekom, tā ka par zvanu ir jāmaksā papildus. :-)