S soundcheck 07.02.2011

Tak eto uzhe vse davno znajut!

Z zakis 13.02.2011

Nesaistieties ar Izzi! Tik sliktu kvalitāti un necieņu pret klientu grūti sameklēt Gandrīz katru dienu kāds kanāls rāda slikti vai būs uzraksts no AV. Atbildēs par slikto kvalitāti vaino laika apstākļus, kaimiņus vai manu televizoru. No 1. februāra Juglā nespēj noregulēt TV5. Tā vietā rāda dažādas reģionālās Tv. Stingri sekojiet saviem rēķiniem, citādi apkrāps.

Z zinātājs 21.02.2011

Viss šeikt teiktais par izzi ir pilnīga taisnība uz 110%, gan par kvalitātgi gan apkalpošanu gan par smadzeņu skalošanu klientiem, es par šo varētu grāmatu uzrakstīt. Vienīgais ko var ieteikt nekad nesaistīties ar šo kompāniju. starp citu nav saprotams, kur skatās kontroles institūcijas, ja tādas mūsu muļķu zemē vispār ir paredzētas?