www.sudzibas.lv IZZI IZZI diennakts zvanu centrs

IZZI - IZZI diennakts zvanu centrs

Jau kuro dienu zvanu uz IZZI diennakts zvanu centru, bet nevaru sazvanīt, visu laiku atbild, ka visi operatori ir aizņemti, lai uzgaidot - savienos. Tā katru reizi esmu nogaidījusi 20 - 30 min. Kad mani savienos, taču vēl šobrīd neesmu to sagaidījusi.

Un tā skaitās klientu apkalpošana??!!??

I

D dejau 24.10.2012

Jā un ja sazvani, tev neiet tv vai internets, viņi pasaka "pēc mūsu datubāzes jums viss ir kārtībā". Ellē rata tos, man jau stāv tas reģistrētājs no sabiedrisko pakalpojumu regul ēšanas komisijas lauzīšu līgumu bez sankcijām tiklīdz būs gana pierādījumu.

A Anna Turlaja 23.11.2012

Mīļie cilvēki, neslēdziet līgumu ar IZZI!Latviešu kanālos regulāri rausta kadrus, nav skaņas, vai vispār ir apstājies kadrs, bet krievu kanālus rāda super labi.Kāda sakritība?Arī operatoriem zvanīt bezjēdzīgi, sola salabot, bet rezultātu nav,