IZZI

Vienkaarshi sviests... Jaunais gads naak ar jaunaam probleemaam un ne jau patiikamu iznakumu. Tas jau droshvien visiem zinaams, ka IZZI tagad ir ciesha sadrbiiba ar 3 paaudzes mobilo operatoru Triatel. Starp vinjiem ir nosleegta sadarbiba par interneta piegaadi tiem, kam ir problemas ievilkt kabeli. Pirmie 2 meeneshi bija cieshami. Vareeja paskatiities online video un tamliidziigas lietas. Bet taga vispaar neko nevar izdariit. Pat dokumentu nevar novilkt kas lielaaks par 1mb Arpraata murgs, par kuru katru menesi jaamaksaa gandriz 30 lati. Varbuut kaads var ieteikt ko labaaku par sho suudu? Atraku un bez ierobezojumiem. PS. Dzivoju aiz kjengaraga privatmaju sektoraa. PPS. Gaidiishu veestules uz [slēpt]@inbox.lv

Z Zeta 08.02.2007

Nē, nav nekā cita labāka. Samierinies! ;) Ir tikai vēl dārgāks GPRS/UMTS un vēl visādi štrunti, kur skaita Mb! Vajag rūpīgāk izvēlēties dzīves vietu, vecīt! :))

M marina 22.09.2011

Labāk būtu gājis uz Triatel, tur būtu vissmaz lētāk un tehniskā palīdzība būtu labāka, jo cik zinu Izzi nevar to nodrošināt.