Izīrētājs - Uzmanīgi

Visi, kas vēlas īrēt dzīvokli Jelgavas ielā 23, Rīgā, esiet saprātīgi un uzmanīgi. Tajā mājā nedzīvo ilgstoši neviens. Mājas īpašniece, dzīvokļu izīrētāja dzīvo uz vietas (vienā no dzīvokļiem). Cilvēks, kas mierīgi dzīvot un godīgi maksāt neļaus. Līgumus jāpārlasa 100x. Kārtīgs psiholoģiskais terors. Kad mājās nebūsiet, klaiņos pa jūsu dzīvokli, iepriekš nebrīdinot. Sākumā būs pats jaukuma kalngals, bet.. Jādara VISS pa viņas prātam. Samaksas interesantas. Tiklīdz aizstāvēsiet savas tiesības, būs draudi. Zvanīšana jebkurā diennakts laikā. Mācīs "pareizi" dzīvot katreiz, kad satiksiet kāpņu telpā (kājas jāslauka tā un ne savādāk, bērnu ratiņi jāmazgā pēc katras pastaigas, drēbes pagalmā jākarina tā un ne savādāk, logi jāmazgā tad un tad). Mēģinās visādi iedzīvoties uz Jūsu rēķina, sākuma apsolot samazināt īres cenas, piemēram, ja veiksiet kādu remontu vai jebko citu, vēlāk sūtīs komisiju, kas pārbaudīs jebkādu kvalitāti..Vienvārdsakot murgs. Visi kaimiņi pārvietojas uz pirkstu galiem, ka tik neuzskrietu virsū saimniecei. Tiek izplatītas baumas. Bērniem pagalmā ļauj iet, tad vēlāk tos lamā un soda. Viņas suns dzīvojās pa kāpņu telpu, kur tiek regulāri sanestas blusas, suņa apmatojums. Tīrīts tiek reti, bet katru mēnesi iekasēs normālu summiņu. Dzīvokļi ir auksti ziemā un mitri. Pirmais stāvs vispār netiek ne kurināts, ne sildīts (pagrabs mitrs), līdz ar to sienas pelē. Vasarās šim suņiem pirmā stāvā ir atvēlēta virtuve, kur tiek vārīta un pūdēta gaļa vai lasis (lieki piebilst, kas tā ir par smaku). Pēc laika tik pa drusciņai palielināta īres cena. Samaksa skaidrā naudā bez kvīts (kad būsiet jau iedzīvojušies un, kad vēl liksies ka viss ir absolūti brīnišķīgi). Sākumā nesapratīsiet, kāpēc tie kaimiņi tik bieži mainās.. Max. cik ilgi kāda ģimene tur ir dzīvojusi ir 3 gadi. Pretī ir "lieliska" točka, kura darbojās 24h/diennaktī, turpat dzīvo vesels bars ar čigāniem, kas demolē apkārtni, skādē auto. Un par līgumu... Ja tomēr izlemjat, tur dzīvot, tad lasiet un noteikti konsultējaties ar kādu zinošu cilvēku. Vēlāk tas var izrādīties ārkārtīgi svarīgi. Pievērsiet uzmanību jebkuram ciparam (datumiem, summām). Rēķināties, ka mainīsiet regulāri boilera anodu, tīrīsiet krāsnis, maksāsiet par logu vai kā cita maiņu. Rūpīgi izlasiet pieņemšanas/nodošanas aktu. Ar ciemiņiem arī būs interesanti. Kad neesat mājās, vērtīgu neko neglabājat. Piebildīšu, ka mājā dzīvo pilnīgi normāli, adekvāti, godīgi cilvēki, ļoti ģimeniski. Šī fūrija ar laiku padarīs jūsu ikdienu par ko neiedomājamu. ESIET UZMANĪGI!!!

P

N Navei 05.10.2015

Protams, ka logi ir jāmazgā, tīrība jāievēro utt. Ja esi pieradis un vēlies dzīvot tikai pa savam, kā n u esi radis, tad pērc savu īpašumu, bet, ja īrē, tad jāievēro īpašnieka telpu lietošanas noteikumi. Kad pats būsi siamnieks savam īpašumam, tad darīsi, kā gribēsi, bet arī tiktāl, ciktāl tas netraucēs citiem iemītniekiem.

M msms 30.01.2016

Paldies par situācijas izpratni.
Jelgavas ielas 23 nama saimniece

L Lepnā Lavīze 05.10.2015

Ziņojiet VID, ka saimniece nemaksā nodokļus!

M Mākonītis 01.12.2015

Žēl, ka šo sūdzību neizlasiju pirms 3 nedēļām, kad ievācāmies! Cilvēki uzmanaties, šī kudze (izīrētāja) ir nenormāla, nav iepējams tur dzīvot, zvanās pat 10x dienā viņai neintresē vai vari tai brīdī runāt vai nē! Terors ir nenormālsm!! Bez iepriekšēja brīdinājuma iet dzīvoklī iekšā, okšķerē pa mantām, ciemiņi arī nevar nākt bez viņas atļaujas, visiem viņai jaatskaitas, gadijās pat tā, ka sāka brukt manai draudzenei virsū (pilnīgi svešam cilvēkam). Tagad sola mums noslēgt elektrību, jo redz mēs pārāk daudz tērējam! :D
Līgumu arī nav vēl atnesusi parakstīt! Naudu ir savākusi, un tagad grib mūs no dzīvokļa izmest, jo redz pārāk daudz izrunājamies! Vienvārd sakot MURGS! Turaties pa gabalu no šīs vecenes!

O oldcrazylady 09.12.2015

Man arī bija tā ''laime'' dzīvot šajā pelējuma paradīzē. Pievienojos iepriekš rakstītajam 100%! Izīrētāja uzstājīgi cenšas veidot šķietami draudzīgas attiecības, kam sākumā pat var noticēt, bet vēlāk to nākas nožēlot, jo tas vēlāk pārvēršas vājprāta kontrolē - šodien kaut kas tiek atļauts, bet rītdien vairs nē (jo cilvēks taču drīkstot pārdomāt), aizrādījumos par dzīvesveidu, paradumiem, jaukšanos privātajā dzīvē.
Tāpat īres maksā ir iekļauta baumu uzklausīšana par citiem īrniekiem, skaidri zinot, ka citi klausās pasakas par tevi un slepena sarunu noklausīšanās.

O oldcrazylady 09.12.2015

Q qwеrty 09.12.2015

Es arí esmu īrējis dzīvokli pie tās vecenes. Mēs sarunājām, ka es viņai maksāšu seksā un nekādas naudas. Man studentam ar prezīti tas bija ok.

L Lepnā Lavīze 10.12.2015

Jā, un tas nozīmē, ka jebkura traka vecene var līst pie saviem īrniekiem tikai tāpēc, ka dzīvoklis ir viņas? Lai palasa, , Īres likumā", ko nozīmē jēdziens, īre"! Izīrēji - uz to laiku par nesankcionētu vazāšanos aizmirsti! Viņa ir dzīvokli izīrējusi, nevis nopirkusi pašus īrniekus.

M msms 30.01.2016

Tiem, kas lasīs „Podiņa”, „Mākonīša” un citas sūdzības, izlemiet paši, kam ticēt kam neticēt. Manu īpašumu un mani ir izķengājuši tā, ka, lai ko es rakstītu, viss izklausīsies pēc taisnošanās... Kā aizstāvēties, ja nevēlos publiski ķengāt šos cilvēkus? Ja kāds var pateikt, dodiet ziņu.
Jelgavas ielas 23 nama īpašniece

B belka3 15.06.2016

Uzmanību! Leonīds lemeševskis pk 120254 - 10136.
Krāpšana, parādu atstāsana, īres un komunālo maksājumu neapmaksa, negodīgs īrnieks!!!
Pašlaik meklē jaunu dzīvokli ko izīrēt, īpašnieki esiet uzmanīgi!!!