www.sudzibas.lv Izīrētājs attieksme pret irniekiem

Izīre - attieksme pret irniekiem

Vakar biju Jūrmalā un uz bijušajām kopmītnēm izlasīju, ka izīrē istabas.. Nu i feini, ieeju iekšā, atrodu komandanti, saku, ka vajag istabu uz nakti, redz, vēls u n uz Rīgu negribu braukt. šī pasaka, ka jāatstāj pase vai tiesības un par istabu samaksāt varot bankā par diennakts istabas īri. īres maxa esot 6 ls. Ok, pasaku, ka ņemu, tikai dokumentus nedošu. sarunāts. Komandante aiziet uz kaut kādu telpu un tā arī neatnāk atpakaļ.. Iet un meklēt netaisiijos, aicinājums, ka man jāseko viņai ar nebija. Pagaidīju viņu nu i labi, ka blakus istabā dzīvoja viena mana draudzene, atļāva palikt pie viņas pa nakti. Gulēju ar viņu un mazo bērniņu vienā gultā. Nākošā dienā, saņemu kvīti, ka jāmaksā par vienas citas istabas izmantošanu. atteicos maksāt, jo ne istaba tika man ierādīta ne atslēgas iedotas. redz, esot gan jāmaksā, bet nevis vairs 6 ls, bet jau 4 ls. Jautāju, ko tad tā. Redz, esot sazvanījusies ar priekšnieci un esmu tjipa parādā 4ls par 2.istabas guļasvietu.. Atteicos maksāt. Pie tam 2.istabā dzīvo jau puisis (patstāvīgais īrnieks) un par cik šis tajā naktī nebija savā istabā, komandante gribēja man piešut maksāt to īri. Bet lāds tur bardaks tajā istabā ! Par to vien man dusma un smiekli nāk! Un pie tam gulēt vienā istabā ar vienu svešu vīrieti! Un pat ja netiku tur gulējusi, bet labi, ka draudzene ielaida pie sevis, tomēr rēķins, redz, jāmaksājot tik un tā. Nu i nafig! Nemaksāāsu!
Vienkārši, brīdinu ļautiņus, ka tur nav nekādas spožās istabas, tarantuļi rāpo, vecas telpas, pat tualetes papīra tualetē nav un par komandantes attieksmi vispār nerunājot...

Z

A Aleksandrs 04.05.2010

A jus, irnieki, nevienam maksatnegribat, tik gulet un kaktus aizdirst, dazs labs vel pat aptirit paspeej.

P pufa 04.05.2010

Gulēju ar viņu un mazo bērniņu vienā gultā.
================================
klau! tev lietu par pedofīliju var piesiet!!!
būtu vismaz uz grīdas pārlaidusi nakti, zaraza!

A Aleksandrs 04.05.2010

Kad dziivot, tad viss labi, kad izmet, tad tarantuli un viss kaut kas raapo, vo, cuukas:(Bet kas jusu vieta rekinus maksas?Vannas lietojat un visu parejo a maksat negribas, nekaunjas:(