Izīrētājs/ Tel.+37125471521 - Krāpšanas

Ludzu uzmanibu krapsana ielikt zip sludinajums piedava izirets privata majas rumbula.
Rajons: rīga
vieta: rumbula
iela: getlinu iela 286
platība: 190m²
lieliska māja rigas teritorijā.
Maja ir celta specifiski tikkai sev ar induvidualu dizaina darbu.
Apkart majai ir plasa iezogota teritorija ar slegtu sētu.
Majai ir eiroremonts.
Kvalitativa gāzes apkure.

Es aizsutiju sms uzraksti ka - labdien. Vai vel ir piējams izirets. Giemenes ar 3 berni velamies izirets.
Vini - aizsutiju mani ka - labdien. Maja ir briva un piējama.
Es - sodien varu piebraucu rumbula. Gatav panemsu ligums un samaksa.
Vini - apskaties majas bus uz 25 septembris. Sobrid visi cilveki, kas pateias sobrid gaida. Bet ja jus domaju to maju nemt, varu piedavat maju rezerves.
Es - ja velaties vieta mani rezerves. Esmu gatavs samaksa un ligums, neko nemainiju.
Vins - vajag oficiali caur banku vai i banku un veikt rokas naudas maksajuma uzdevums, lai vis butu oficiali un solidi.
Es - es jau sapratu jus esat krapsana. :)
vins - nekadas gaidijuma. Vis ir kartibā. Ja nevelaties, nav par ko diskutet. Un mekleju citu maju.
Es_ ja laprat mekle citu majas. Nevis izmantoju jus i banka. Es sazinasu sudzibas.lv
vins - tas nekas. Sudzibas.lv. Nav vienmer taisniba un nevajag visam ticet. Negribat un nevajag. Gan jus kads cits panems maju un vis bus lieliski. Jauku diena.
Vins numurs - 25471521.
Http://zip.Draugiem.lv/lv/email/3086853/

ludzu piesargas.

Būtu ļoti pateicīgs, ja kāds to iztulkotu latviešu valodā.

P pircējs321 15.09.2016

"Lai iemācās latviešu valodu..."

M Mark74 15.09.2016

Какая разница как написано, главное смысл донести, по какой схеме равод происходит и кто этим занимается.

Именно смысла в этом бреде нет никакого.

Vladlat, твои молитвы услышаны - появилась жалоба на суахили.