www.sudzibas.lv Izglītības un zinātnes ministrija Lolita Semjonova 92. Vidusskolas direktore ir psihiski nestabila

Izglītības un zinātnes ministrija - Lolita Semjonova 92. Vidusskolas direktore ir psihiski nestabila

Rīgas 92. Vidusskolas direktores Lolitas Semjonovas profesionālās īpašības ir zem jautājuma zīmes. Šī kundze regulāri pārkāpj saskarsmes un lietišķās etiķetes normas, atļaujas paaugstināt balsi, ņirgāties un rupji aizskart cilvēka pašcieņu. Racionālās un inteliģentās sarunas vietā, L. Semjonova izvēlās būt agresīva un ar manāmu baudu noved jebkuru vecumu grupu pārstāvjus līdz asarām. Turklāt, šī dāma atļaujas rupji pārkāpt ievestas sanitārās un epidemioloģiskās normas, ko regulē Epidemioloģiskās drošības likums, principiāli apmeklējot publiskās vietās un noliedz personīgo aizsarglīdzekļu lietošanu.
Attiecībā pret notiekošo esam sašutumā.

03.08.2020

L Lietоtājs 06.08.2020

Педагог ужасный, имели контакт с этой мадам. Давно пора на пенсию.

⛔️ 06.08.2020

"Lietоtājs" acīmredzami ir kļuvis psihiski nestabils, ja jau pats sevi komentē, tikai citā valodā, it kā cits "lietotājs".
Laikam Lolita Semjonova pamatīgi traumēja...