www.sudzibas.lv Ivo Skanstiņš Loti slidens tips

Ivo Skanstiņš - Loti slidens tips

Ivo Skanstiņš - mob.tel. 28305*** Jauns, bet jau samaitāts. sarunā cenšas sevi parādīt no labākās puses, bet kad sadarbība uzsākta nauda šim pumpainajam tīnim tik ļoti patīk, ka ir jāmaksā par katru kustību (vismaz viņš tā domā) Arī tajā gadījumā ja jūs neapmierina gala rezultāts.Beigās ne čeku, ne kvīti par samaksāto naudu jūs nesaņemsiet! Jo nav viņš reģistrējies oficiāli nevienā uzņēmumā un nav arī reģistrēts kā individuālais darba darītājs.Īsāk sakot, vairāk problēmu nekā jēgas no sadarbības ar šo siekalu zaķi.

Z

I Igor 17.03.2010

Xочет быстренько срубить бабла обманывая народ. Взял денюшек за визит ну и пошел наверно пивка со своими одноклассниками попивать. (Редкостный БАРАН)

H HugoDjego 17.03.2010

Varbūt viņs kāds dejotājs?

M McKinley 18.03.2010

Ko nozīme par katru kustību, kādus pakalpojumus viņs sniedz????

K Kirstaps 18.03.2010

Jā tiešām nav saprotams, kāds pakalpojums tika sniegts nekvalitatīvi.

R Rojs Kuprijanovs 19.03.2010

Šitas taču atkal ir Māriņa Puķes safabricējums, kurš pats ir melis un krāpnieks. Darbojas viņš projektos bernufoto.lv un svinam.lv
Mātiņš Puķe pats nepilda savas saistibas, naudu nesamaksā un kad pret viņu par to izsaka pretenzijas sāk publisku nomelnošanu

Dodiet tautai TAISNĪBU
RUNĀJIET MANI MĪĻIE RUNĀJIET :D

A AntiPUKE 19.03.2010

Mārtiņa Puķes www.svinam.lv roku darbs un IP.., kurš piečakarējis jau pusi Latvijas. Neielaidieties ar viņu nekādos darijumos. Viņs sola samaksāt, bet to arī neizdara. Sola zilus brīnumus uz kuriem uzķeras studenti, kam nepieciešama nauda.

R Rojs Kuprijanovs 19.03.2010

bernufoto.lv vairs viņš laikam neizmanto, pārgājis tagad uz fotostill.lv kur kopā ar sievu Viktorija Kuprijanova turpina krāpt cilvekus un konfliktu gadijumos sola fizisku izrēķināšanos pat ja tā ir bijusi sieviete

VAIRĀK TAISNIBAS VAIRĀK

R Rojs Kuprijanovs 19.03.2010

vairak taisnibas bus brīdi pie Mārtiņa Puķes sasista purna brīvības ielas dzivoklī

R Rihards 19.03.2010

neslimo

R Rojs Kuprijanovs 19.03.2010

paskaties Martiņ uz sevi spogulī slimniek

GRIBAM TAISNĪBU

D Dauners 19.03.2010

Mārtiņš sudzembibele uzdarbojas

B BM 20.03.2010

Bet tas Ivo tiešām nevienu nevar apmierināt?

I Ieva 12.04.2010

Programmētāja un šamaņa darbā ir daudz kopēja – abi murmina nesaprotamus vārdus, veic neizprotamas darbības un nevar paskaidrot, kā tas darbojas.

A Autorei 08.08.2011

Laikam šis žigolo būs nekvalitatīvi veicis kunilingu, ja jau tik lielas žēlabas!

E Enriko 24.11.2011

Ivo TU man esi svarīgs :*