Gulbene/ Kravu pārvadājumi - Netīras lietas

Vēlos ielikt paziņas stāstu par šo cilvēku, kurš bij dzirdējis no cita, liekas ka šis cilvēks nav uzticams un pat drošs, jo es tiku dzirdējis sekojošo, kāds jauns čalīts braucis no Latvijas uz angliju, protams izmantojot viņa pakalpojumus, kkur pusceļā, abi šoferi palikuši aizdomīgi, sākuši slepus uzņemt bildes ar to džekiņu, nu labi šis padomājis ākstās cilvēki, turpmāk, sākuši runāt čukstus, esot runājuši par to ka vajag vienreizējo telefonu nopirkt lai neko neuzietu, nu tad jau čalīts lkm bij samīzies, tad kad dzirdēja ka cilvēks sagaidīs un atstās viņu pēdējo busā lai nav aizdomu, un tā arī esot bijis, kkādā pilsētā, izlaida pēdējo cilvēku, un šis palika viens pēdējais, nu tad šamējais arī samīzies esot izkāpis, jo kautkas nav bijis tīrs, tātad padomājiet cilvēki, pirms lietojat šī cilvēka pakalpojumus.

D

RAMONA👀 23.04.2019

Kas tas par sviestu? Viena tante teica otrai, kas ir paziņa un rezultātā nomelnots cilvēks? Nopietni?

L litene42 30.04.2019

Man tā nešķiet, ka šis raksts ir stulbs, plus šo cilvēku vajadzētu pārbaudīt, ja vadā cilvēkus, par kas zin ar ko saistīts, un cik cilvēku pazuduši tieši tad kad viņš vedis, un kāpēc viņš pats nekomentē šo gadījumu? Ivo pamperus maini?