www.sudzibas.lv Ivka Krāpniece

Ivka - Krāpniece

Atsaucās visi, kas cietuši no mentāli slimās. Psihopātes. Ivetas jeb ivkas no da-pils, sobrīd slēpjas portālā atwerskapi.lv, zem nika, zem profilla: http://atversk api.

Informācija visiem! Neuzkerieties, uzmanieties no šīs potencjiālas cyetumnieces!

Šis info ir lai neuzķeraties uz melīgu ku. I. Krāpnieci, šarlatāni, noziedznieci ivku
Pagaidām viņas uzvārds nav zināms, jo slēpjas, un nekur neraxta neko par sevi vairāk, kā jau uzraxtijusi , noteikti, atverskapi, lieto citu, lai viņu nevarētu tik vnk atrast. Bet pirms tiesas es to uzzināšu.

C critical thinker 15.04.2017

hmm, arī personības dalīšanās...

I iveta smird!!!!!!!! 17.04.2017

es tev apsolu iveta ka es buushu klaat, kad tevi vediis uz kameru uz centraalbuuri. un neceri,ka to kriminallietu par neslavas celshanu pret tevi,kas ierosinaata 2016 gadaa, izbeigs. taa nebuus. un ar naudas sodu tu netixi cauri. un ar sabiedriskajiem darbiem ne tik. pec visa ko tu esi izdarijusi. tev iedos ka minums gadus 5-10. izdzymtyene.

L Lepnā Lavīze 17.04.2017

Apsolīt tu vari vienīgi pati sev, ka dzersi tās zāles, ko tev dakteris parakstījis. To arī dari. Un ņem vērā:
Brīdī, kad persona paziņo par izdarītu noziedzīgu nodarījumu, ir jāapzinās, ka šādam paziņojumam ir nopietnas tiesiskas sekas. Persona atbild par apzināti nepatiesa ziņojuma par noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu sniegšanu, lai panāktu krimināllietas ierosināšanu pret kādu personu (Krimināllikuma 298. pants).
Par apzināti nepatiesu ziņojumu var noteikt sodu — īslaicīgu brīvības atņemšanu vai piespiedu darbu, vai naudas sodu. Personu var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, ja tā apzināti sniedz nepatiesu ziņojumu, kas saistīts ar apsūdzību smaga vai sevišķi smaga nozieguma izdarīšanā vai ar neīstu apsūdzības pierādījumu radīšanu, vai ja tas izdarīts mantkārīgā nolūkā.
Ja persona nepatiesi uzdodas par cietušo, par to ir paredzēts sods — īslaicīga brīvības atņemšana vai piespiedu darbs, vai naudas sods (Krimināllikuma 297. pants).http://www.vp.gov.lv/?id=506

Tevi jau policija brīdināja. Ja ar saprašanu tā pašvakāk, lai KL tev palīdz.

I iveta smird!!!!!!!! 17.04.2017

Nu nepazemojies vēl trakāk te dir-dama, par kaut kādām kriminallietām. Neko jaunu tā ari nēsi spējigā izsmadzeņot, jo nav jau ar ko) )
ivka=iveta no dē-pils kas esi tāpati lepnā lavize, un visi parejie tavējie niki, no kuriem tu pati vien esi te iemurgojusi. Visi šeit un citos portālos tevi pazīst kā neadekvwātu . Kuru neviens ari pa pilnu vairs nenem.
Kā vienmēr ceri kādu panemt uz tukšu izbīli.
Normāaliem cilvēkiem, kas nekad nav pārkapusi likumu, un ir pilnīgi tīri, bet kurus tu esi nomelnojusi, to pasu nekad nav bijis un nav nekādu kl. Bet tev gan ir. Un jau vairākas, vai ne? Tu zaglenne nedoma, turpināt nomelnot te to pašu , par kuru tu 2015, 2016 gadus seit un citur. Bet lābak nē, turpini, jo tā tu dabūsi labāku sodu.) )
esi jau esi tāpati iveta no atverskapi, tapati lepnā lavize, un, nedomā, ka tev ķāds te ticēs. Pilnu netu esi piewēmusi ar tukšiem draudiem visiem, bet visi par tevi smejas un groza pie deniņiem, un pareizi vien ir, bet tu neapjēdz nolietotā $$wabrene, ka vienīgā pret kuru ir ierosināts vairakas krimināllietas esi tu.
Es tev vēzi uzlikšu, tad varjēsi [slēpt]@sprāgt tāpat kā tagad/
Kada ir sajūta, kad par tevi raxta sūdzibās?

I iveta smird!!!!!!!! 17.04.2017

nu shitas kaa reiz uz tevi arii atiecas d^ra.---->
dzersi tās zāles, ko tev dakteris parakstījis. To arī dari. Un ņem vērā:

Tevi jau policija brīdināja. Ja ar saprašanu tā pašvakāk, lai KL tev palīdz.

_____________________________
1111.

I iveta smird!!!!!!!! 17.04.2017

iveta . tu esi [slēpt]@gysi arii veel citus. interesanti zinaat uz cik shtukkam? tad jau tev gadi 15-20 spiid. 111

L Lepnā Lavīze 17.04.2017

Raksti vien, būs pierādījumi kriminālprocesā. Šo sūdzību tāpat dzēsīs, bet printskrīnus es jau nosūtīju policijai. Jo vairāk tu raksti, jo vairāk publikai, kas te ienāk, nostiprinās viedoklis par tavu mentālo stāvokli un prāta spējām. Ne jau mani tu pazemo, piešujot vēl klāt nezin kur internetā pagrābtus personāžus, bet pati sevi. Sajūtas nav nekādas, vismaz ne tādas, kā tu sagaidi. Es neesmu no tādas sociālas vides kā tu, lai reaģētu uz marginālu personu murgiem. P.s. kad vēzi uzliksi, neaizmirsti arī holēru un mēri pielaist :D Lai ir ar garantiju.
Vairāk tev neko nerakstīšu.

I iveta smird!!!!!!!! 17.04.2017

ej [slēpt]@h6j psyhiski slimaa smlpa.

I iveta smird!!!!!!!! 17.04.2017

protams protams, nosutiji visus pieradijumus policyijai, un ierosinaaji pret nevainiigiem cilveekiem KL. tikai nezin kapeec kriminaallietas un VAIRAAKAS REALITATEE IR IEROSINAATS TIKAI uz tevi iveta.
domaa, iedosi kukullli un ierosinaas vai izbeigs lietu? shoreiz ne.
lieta jau ir genprokuratuuraa, DVI, un citaas instancees, un neko tu nenosleepsi. taa kaa esi aizspeeleejusies dikti taalu jau. 111
ceru,ka tas viiriets ko tu aptiiriiji par n shtukkam tevi tiesham iebazziiis ar restyeem, kur tava iista vieta. taas tak tavas otraas maajas?

C cits 18.04.2017

visi komentāri no viena un tā paša cilvēki. :D tā valodiņa smagi nodod.