Ivars Kazāks - Krāpšana

Ivars Kazaks profesionāls maldinātājs un naudas pieprasītājs. Uzķeros, jo ieteica cilvēks kuram uzticējos. Prasa lielas naudas summas par juridisku palīdzību un citas situācijas, priekšroka protams skaidrai naudai, bankas pārskaitījumiem vel lielākie prasījumi uz naudas summam. Mana gadījuma palīdzība bija nepieciešama mantojuma lieta. Slēdz ligumu, kurs protams atšķiras no tā ko stasta un sola mutiski. Iestastis un pat ja vajag nospeles teatri lai saņemt naudu bet pēc naudas saņemšanas nekadus rezultātus nav. Par konsultācijam viņš uzskata smadzeņu čakarēšanu un stāstus cik viņam ir ietekmīgi draugi tiesib sargajošas institūcijas un pie kādiem svarīgiem projektiem vai klientiem viņš tagad strāda. Pa telefonu vienmēr brauc uz tiesas sedem uz vietas ir tikai tad kad jāsaņem kartēja naudas summa. Saksi prasit darba izpildi sarakstis tādus sudus ka velti iztērets laiks un sačakarēta visa lieta. Šis tips var tikai palsiktinat visu un pieprasit lielas naudas summas. Pec tam vel draud ka iesudzes tiesa ja bus pretenzijas kuras viņam nepatik. Samaksāju 1300 EUR un kad vel nekas nav padarīts viņš vel un vel prasa nest naudu un sola turpināt stradat. Pretīgs, viltīgs tips būtu jāatnem viņam vispār atļauja veikt jebkādu šada rakstura darbību un jāapcietina.

S secinajumi 26.09.2018

Zinu šito pretīgo, glumo, melīgo muldētāju. Jēga no viņa 0. Totāls apkrāpējs un naudas izspiedējs.Žvadzina savā riebīgajā čangaļu akcentā, ka gribas pa ģīmi iemaukt. Regulāri stāsta ar kādiem nekustamo īpašumu darījumiem strādā, summas miljoni. Par zagtajām mašīnām, S klases un nezin kas cits, kas zagtas Eiropā, ar svešiem numuriem atdzītas uz Latviju utt. Kolhoznieciska atieksme pret klientu es pazīstu to un to tad es jums par citu cenu sagatavošu pieteikumus. Muld un muld... Pie tam viņš Jums neteica, ka tas nebūs tikai mans honorārs man vēl tam un tam būs jāiedod? Melo, pa citiem kanāliem kad pārbauda, ne viens neko nav prasījis maksāt. Apmelo citus, ka tie arī izspiež naudu. Domāju, viņam pašam cietumā vieta.Starp citu te ir pilns ar sūdzībām par viņu.

Teica ka par papildus samaksu var pieklut personas bankas datiem un iedot kukulus kam nepieciesams, labi ka neuzkeros uz sadiem piedavajumiem un nebija naudas sadiem nolukiem. Vins var izveidot izmisigu situaciju tiesi lai prasit naudu sadiem nolukiem, labak ja nav nekadu darisanu ar vinu. Viltigs tips kas izmanto to ka valsts iestades nevelas izmeklet sadas lietas, ja ir sakars ar juridiskiem pakalpojumiem, kas padara par nesodamo sada rakstura ricibu

S Skudris 20.11.2018

Secinājumi ir Aigars Garbatovičs, kurš no bezdarbības te sēž un visus apdirš. Cilvēki, neņemiet viņu par pilnu. Viņš ir kontuzēts un puskurls, tātad psihiski slims. Uz slimiem neapvainojas, tāpēc pasaku. Reklamē sevi, ka prot remontēt, bet patiesībā neprot neko! NEUZĶERATIES UZ ŠO DAUNI!

A Atrsn 28.03.2020

Diez vai!

A Atrsn 07.07.2020

Redz kur atkal kārtējais apkrāptais cilvēks. Naudu Kazāks izmānīja, ļurinot savā čangaļu akcentā, bet aizstāvāmajam jēga nekāda :( Apkrāptie- mans ieteikums apvienojieties un sadodat pa nopelniem tam krāpniekam.