www.sudzibas.lv Ivars Kazāks Aizstāvība ceļu satiksmē

Ivars Kazāks - Aizstāvība ceļu satiksmē

Man arī ir slikta pieredze ar advokātu Ivaru Kazāku.Tiku viņu nolīdzis pārstāvēt manas intereses CSN pārkāpumā. Pirmo pārsūdzību viņš iesniedza. Saņemot lēmumu, varēja noprast, ka I. Kazāks ir saputrojis faktus (piem. vienlaikus esmu braucis ar 2 dažādām mašīnām), bet būtiskos punktus apgājis. Bija minēti tādi argumenti, kas manu situāciju tikai pasliktināja. Iepazinies ar lēmumu, Kazāka kungs bija apņēmības pārpilns novest šo lietu līdz uzvarai. Šī pārliecība vairoja ticību viņa spējām. Pārsūdzību nākamajā instancē jāiesniedz 10 dienu laikā. Šajā periodā advokāts neuzskatīja par vajadzīgu mani informēt par lietas virzību. Kad 9. dienā painteresējos, Ivars bija neapmierināts par uzbāzību un solīja, ka visu izdarīs. Rezultātā - nekas nav iesniegts, termiņi nokavēti, advokātiņš pazudis. Līdz ar to nevaru atgūt pat lietas materiālus jau 2 mēnešus. Cilvēki, labāk aizstāviet sevi paši, nekā algojiet IVARU KAZĀKU!

ā

A Antons K 01.12.2015

Vai atguvāt lietas meteriālus ??

X xyg 26.08.2016

No manis arī gribēja izkrāpt diezgan lielu naudas summu.
Vēlāk noskaidroju, ka puse no viņa sacītā ir meli.

G g1g2 31.08.2016

Vai tad šis ir advokāts? Jurists tikai, pie tam ar sliktu slavu!
Uz cita rēķina mēģina iedzīvoties, visur summas neadekvātas prasa it kā būtu Latvijas labākais jurists.
Lai no klienta panāktu vienošanās parakstīšanu, gatavs pat uz meliem. Saputro faktus, izdomā melus.....
Neiesaku iesaistīties nekādās darīšanās!

J juriste81 02.02.2017

Vienkārši nekad ,,nekad nezvanat tādam "Juristam" viņš ir nereālais krāpnieks!

J juriste81 02.02.2017

Labdien mīļie cilvēki! Nekad .., NEKAD ! nedomājiet vērasties ar savām problēmam pie Ivara Kazāka! manā situācija viņš izkrāpa naudu 850,00 eur par nepareizi sastādītiem papīriem! kurus man pirmajā reizē pat nepieņēma tiesā!Nekorekti pilnīgi ar kļūdām bija pārkopēti teksti no citā cilvēka lietas!

Iesaku versties Finanšu un ekonomisko noziegumu izmeklēšanas prokuratūra, vini var palidzet! Rakstiet iesniegumu un meklejiet taisnigumu!