Iva Balt Auto, SIA - Trūkst vārdu

Gribēju iegādāties auto audio skaļruņus šajā kantorī. Sākās nepatīkamais ar to, ka pa tālruni manis uzrunātais cilvēks nezināja nevienu vārdu latviešu valodā. Es viņam jautāju par skaļruņiem un viņš man atbild, ka tie ir pilnībā jauni un oriģināli; nāciet pie mums un apskatiet tos. Ļabi, es tā arī daru - atbraucu un viņš man saka (NE VĀRDA LATVISKI), ka skaļruņi ir tikko pārdoti, bet ir iespēja iegādāties tādus pašus lietotus. Ar to viss nebeidzās - viņš sāk man teikt, ka šie lietotie maksās dārgāk nekā iepriekš pa tālruni aprunātie jaunie!!! Serviss un attieksme zem katras kritikas.

K

L Lietoājvārds2015 29.03.2015

Man arī bija saskarsme ar šo servisu, bet pozitīva. Vajadzēja uzlikt AUX izeju Ford maģim, jo poga bija, bet izējas nebija (Ford Fiesta 2006). Iepriekš sarunāju laikus kad piebraukt un 10-20 min laikā par dažiem eiro problēma tika atrīsināta.