www.sudzibas.lv Itella Slikts serviss

Itella - Slikts serviss

Paciņa sūtīta ar gls pēc trakinga informācijas ienākusi rīgā 26. Jūnijā. 3 darba dienas tā vienkārši kaut kur mētājās, nevienam nenāca prātā to piegādāt. Uz zvaniem/e-pastiem uzņēmums atbild kā ienāk prātā. 2. Jūlijā beidzot kurjers zvana un saka, ka nevar atrast manu adresi - izrādās, neskatoties uz to, ka uz paciņas adrese bija pareiza, kāds itella darbinieks uzskatījis par vajadzīgu uzlīmēt pa virsu lapu ar jaunu adresi, kur māja/iela ir tā pati, bet pilsēta vairs nav rīga, bet gan baloži. Konkrētais kurjers nemaz uz rīgu nebraukā un ierosina paku vest atpakaļ uz šķirotavu, kas nozīmē, ka es pie tās tiktu ne ātrāk kā 4. Jūlijā. Kā tā var strādāt? Par laimi kurjers bija atsaucīgs un ņemot vērā, ka paku man ļoti vajadzēja, sarunājām, ka es aizbraukšu pie viņa uz mājām un savākšu.

02.07.2019

Sardele 03.07.2019

Priecājies: nesen no UK ar Latvijas Pastu paciņa nāca mēnesi.

S sisidra345 03.07.2019

man no Honkongas ir atnākušas lietas ar Latvijas Pastu nedēļas laikā, nevajag domāt, ka vienmēr Latvijā viss ir slikti un UK viss ir no zelta. Pats esmu 7 gadus tajā galā nodzīvojis un saskāries ar tādām bezjēdzībām, kuras LV nav redzētas