www.sudzibas.lv Itella Slikts serviss

Itella - Slikts serviss

Drausmīgs serviss. Kopš paša rīta cenšos sazvanīt, neviens nr. neceļ, uz epastiem arī neatbild. It kā kurjers esot bijis 26.janv un es neesmu bijis uz vietas, kaut arī garantēju, ka neviens pie manas adreses tajā dienā pat nebija piebraucis. Nezinu ko tālāk darīt. Kādam ir ieteikumi saistībā ar šo situāciju?

K KalninaD 02.02.2017

Es jau cīnos ar līdzīgu situāciju no 26. janvāra. Uz epasta atbild pēc vienas dienas. Solīja 1. februārī, ka piegādās 3.februārī. Nezinu nevienu kurjeru kam tik ilgi jāved sūtījums. Mana pirmā adrese bija Jelgava, tā kā tur "neviens nav bijis majas". Nomainīju adresi uz Rīgu. Nu gaidīšu vai piegādās, jo šeit Rīgā sarežģīti atrast manu adresi, teicu, lai zvana, bet kā saprotu šī kompānija nezin ko nozīmē telefons. Gaidīšu un ziņošu, bet kaut kādas šaubas.

Katrā ziņā ieteikums nepadoties un bakstīt tos!