www.sudzibas.lv Itella Slikts serviss

Itella - Slikts serviss

No Vācijas 19.01 tika izsūtīta man paka, kuru neesmu saņēmusi vēl šodien. Ievadot sūtījuma numuru Itellas mājas lapā redzu ka viņi manu paku ir piegādājuši Latvijā.Kurjers esot atstājis man ziņu- nezinu kādā veidā, jo neesmu saņēmusi nekādu info. Sazvanīt viņus nevaru- skan tikai mūzika. Uz norādīto mobīlo telefonu nosūtīju īsziņu uz kuru man ar neviens neatbild. Kā vispār ar to kantori var sazināties- gribu savu paku?

Papildināts Ciprese31 01.02.2017

01.02.2017 zvanot uz norādītajiem numuriem pat signāla vairs nav- vienkārši atvienojas. Kā saņemt paku? Braukt uz ĶĶekavu?

Papildināts Ciprese31 05.02.2017

03.02 beidzot saņēmu paku.Paldies!

C

L Lūvise Pils 01.02.2017

Mēģini zvanīt tomēr. Man nāca paka un izrādās- bez telefona nr., kurjers tik riņķoja ap ofisu. Klausījos mūziku, kamēr savienojās, pateicu pakas nr un tel.nr. tika pierakstīts, varēju saņemt savu paku.

K KalninaD 02.02.2017

Braucam visi reizē uz Ķekavu! :D

L Lietotajs1239 02.02.2017

Pamēģini nosūtīt epastu uz visām viņu adresēm, šorīt man atbildēja un rīt cerams saņemšu savu paciņu.

S sentinel 02.02.2017

Man arī apsolīja piegadāt sūtījumu vakar. Un protams kaut kādu nezināmu apstākļu dēļ man to neatveda. Kur mums sūdzēties? Es vispār nezinu, vai mans sūtījums eksistē, vai beigu beigās man tiks paziņots, ka sūtījums ir nozaudēts.

L Lietotajs1239 02.02.2017

Tuvākajā laikā rakstīš sūdzību DHL, jo viņi nodeva paciņu tālāk Itella Logistics. Ceru, ka rīt saņemšu savu paciņu. Anyway, sazinājos arī ar ASOS un teica, ka ja rīt nesaņemšu savu pasūtījumu, tad paši visu noskaidros.
Īsti nezinu ko šajā situācijā darīt, jo ar viņiem sakontaktēties ir nereāli, ir maza iespēja, ja nobombardēsi ar epastiem.

S sentinel 03.02.2017

Es jau saņemu atbildi no dhl.de, ka, diemžēl, viņi nodeva mūsu sūtījumus latvijas kurjeram un vairs nevar ietekmēt piegādi :( Vai Jūs domājat rakstīt Latvijas DHL? Kaut kāds murgs, es vispār nevaru saprast kāpēc tā notiek, kāpēc mums tik ilgi jāgaida sūtījumus un labi, ja mēs vispār tos saņemsim.

K kepainitis 07.02.2017

Visai ticams, ak ari JUms var notikt , ka mums, kad tikai taja bridi, kad pasi aizbraucam pakal, pasaka , ka sutijums nozaudets. Labak atrak pasi braucat pakal.

DHL Vacija vismaz atri komunice facebook un ari [slēpt]@dhl.de un sola veikt investigation. DHL facebook lapa atri atbild un komunice, domaju , ka viena bridi, kad viniem bus parak daudz sudzibu par Itella un Posti vini sapratis un drosi viens partrauks ar viniem sadarboties.

Par POSTi (somu) caur kuru pakas celo uz Latviju gan pasi somi vinu Facebook lapa sudzas.

G Grinčs 07.02.2017

Ja jūs neviens nevarat sazvanīt itellas kompāniju, tad vislabākais ir braukt uz noliktavu. Visi cilvēki, kas dzīvo netālu no Rīgas vai Rīgā, labāk braukt pakaļ pašiem, nekā gaidīt, ja sūtījums kavējas ilgāk nekā vajadzētu. Tur pa dienu uz vietas ir cilvēki, kuri tad jums palīdzēs dabūt paciņu. Zvanīties būs daudz ilgāk nekā aizbraukt pakaļ. Ja nu jūs dzīvojat tālāk no Ķekavas, tad jāmēģina kas cits.