www.sudzibas.lv Itella Slikts serviss

Itella Logistics SIA - Slikts serviss

Slikts serviss. Pirms 10 dienām mana paka atbrauca uz Latviju Uz Itella un no šī laika nebija nekādu ziņu. Izsekošanā ir uzrādīts, ka paku mēģināja piegādāt, bet es neesmu saņēmusi paziņojumu par piegādi. Nav iespējams sazvanīt, visi operatori ir aizņemti, uz epastiem neviens neatbild. 13 minūtes gaidot atbildi uz zvanu, operators atbildēja! Izskatās, ka šī kompānija neko nedara, tracking servisā norāda, ka piegāde ir neveiksmīga un tad gaida, kad pats saņēmējs meklēs savu paku. Nesaprotu kāpēc dhl sadarbojas ar šo kantori.

12.12.2019

R RXX 12.12.2019

Tikko identiska situācija, gandrīz 3 nedēlas paka stāvēja noliktavā, sazvanīt neiespējami, 2 neatbildēti e-pasti, bet vakar mani sazvanīja, atvainojās un pirms 30 min beidzot piegādāja. ?

A AivarsRe 12.12.2019

Mums pazuda pakas ar viņiem.